Penktadienis , vasario 22 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Užstato turėjimas dar negarantuoja, kad paskolą gausite sėkmingai

Užstato turėjimas dar negarantuoja, kad paskolą gausite sėkmingai

paskola uz uzstata
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/euro-seem-money-finance-piggy-bank-870757/

Mažesnėmis palūkanomis pinigų pasiskolinti norintys asmenys turėtų nevengti ir domėjimosi teisės aktais. Mat, jie ir nurodo kokias maksimalias palūkanas gali nustatyti kredito įstaigos. Įstatymuose reglamentuojamas skolinimasis tiek su turto įkeitimu, tiek ir be jo. Paskola už užstatą suteikiama geresnėmis sąlygomis, tačiau priežiūros institucijos nurodo, kad vartotojams nereikėtų džiūgauti turint užstatą – kreditoriai paskolos gali neišduoti dėl kitų priežasčių. Kiekvienas besiskolinantis vartotojas pirmiausia turi pereiti kreditingumo įvertinimo procedūrą, o jos metu atsižvelgiama ne tik į kliento pateiktą informaciją, bet ir duomenis, kurie kaupiami specialiose informacinėse sistemose. Paskolos galite negauti dėl kelių priežasčių, kurios pateikiamos žemiau.

Užstatas – garantija, kad grąžinsite skolą, o ne išskirtinė skolinimosi galimybė.

Daugelis vartotojų be reikalo sureikšmina skolinimąsi už užstatą, nes mat jis įkeičiamas dažniausiai dėl to, kad kreditorius mato ankstesnius asmens neįvykdytus įsipareigojimus. Tai reiškia, kad užstatas jums nesuteikia teisės gauti vartojimo kreditą – jį gausite tik tokiu atveju, jeigu atitiksite visus kreditoriaus reikalavimus bei mokumo vertinimo nuostatuose esančius punktus.

Kredito galite negauti, jeigu esate laikomi neatsakingais asmenimis. Jeigu jūs jau turite daug neigiamų įrašų kredito istorijoje, tai turėkite galvoje, kad užstatas gali ir nepadėti. Kredito įstaigos apskritai nelabai nori turėti reikalų su tais, kurie nevykdo savo įsipareigojimų. Tokie asmenys paprasčiausiai laikomi neatsakingais ir kredito įstaigose tokie žmonės nėra pageidaujami.

Paskolos negausite, jeigu pajamų ir išlaidų santykis bus labai prastas. Kiekvienas paskolos teikėjas, prieš įregistruodamas veiklą, įsipareigojo laikytis atsakingo skolinimo principų, o tie principai pažymi jog asmens mokumas bus vertinamas atsižvelgiant tiek į pajamas, tiek ir turimus įsipareigojimus bei išlaidas. Tai reiškia, kad jeigu jūsų pajamų suma nebus labai didelė, o išlaidos bus gana nemažos, tai net ir turint užstatą jūs paskolos negalėsite gauti.

Visi kreditai dažniausiai išduodami tik nuolatiniams LR piliečiams. Daugelis asmenų bando skolintis internetu būdami užsienyje, tačiau reikia žinoti, kad jeigu asmuo yra pateikęs informaciją apie išvykimą iš mūsų šalies, tai dauguma kredito bendrovių tiesiog atsisakys išduoti paskolą tokiam asmeniui. Paskolos vekseliu apskritai kredito bendrovėse neišduodamos.

Taip pat skaitykite

kombnezonai

Perku kombinezoną internetu: ką reikėtų žinoti?

Jei jūsų spintoje karaliauja ne tik mažos juodos suknelės, rožiniai megztinukai bei aukštakulniai, tačiau ir ...