Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Naujas animacinio filmuko „Oi, laivas dingo!“ kūrėjų darbas „Ričis Didysis“ („Richard the Stork“) su džiaugsmu pristatytas pasauliui ką tik praėjusiame Berlyno kino festivalyje. Teises rodyti šį gražų, linksmą ir nepaprastai jautrų filmuką visai šeimai jau įsigijo beveik visas pasaulis – Azija, Australija, Šiaurės ir Pietų Amerika, kone visos Europos šalys.

„Ričis Didysis"
„Ričis Didysis”

Tai istorija apie gandrų šeimoje įsūnytą ir be galo mylimą žvirbliuką Ričį, kurį šeima turi palikti vieną, kai jiems ateina laikas migruoti. Tačiau drąsuolis vis tiek nusprendžia pasiekti Afriką ir visiems įrodyti, kad jis yra tikrų tikriausias gandras! Ričis leidžiasi į kelionę savarankiškai, o prie jo prisijungia nauji spalvingi plunksnuoti draugai. Prasideda smagūs nuotykiai ir išbandymai. Kelyje sutinkami tiek draugiškai nusiteikę, tiek pavojingi nauji pažįstami: kraujasiurbiai šikšnosparniai, mafijoziai varnai, smalsučiai gatvės žvirbliai, interneto tinkluose „pakibę“ visažiniai balandžiai, gandus nešiojančios žuvėdros ir kiti personažai. Draugai keliauja autobusu, traukiniu, laivu, kol pasiekia Afrikos krantus.

Ar mažas žvirbliukas galėtų tapti dideliu gandru? Ar tikrai draugystė nugali viską? Ar meilė savo šeimai yra stipriausias, galingiausias jausmas, keičiantis net prigimtį? Atsakymai smalsučiams į šiuos ir kitus aktualius klausimus animaciniame filme „Ričis Didysis“. Čia aukštyn pakils kas bijojo aukščio, pasiaukos kas turėjo didelį ego, draugui į pagalbą atskubės kas pats buvo vienišas ir jūrą perskris tas, kuris turėjo likti šiapus. Žvirbliukas Ričis, pelėda Olga ir papūgėlė Kiki – trys narsūs draugai, pakėlę sparnus skrydžiui į svajones.

Lietuviškai dubliuota animacija „Ričis Didysis“ visuose kino teatruose jau nuo kovo 10 dienos.

Animacinio filmo „Ričis Didysis“ treileris: