Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Animacinis filmas visai šeimai „Slaptoji komanda“ („Metegol“) kviečia patirti efektingus nuotykius, žaisti drauge ir laimėti. Kuomet didžiausiame pasaulio stadione rengiamos fantastiškiausios rungtynės, bičiuliai iš mažo miestelio buria savo svajonių komandą ir skelbia iššūkį pasipūtusioms futbolo žvaigždėms. Kai nugalėti atrodo nebeįmanoma, į pagalba draugams ateina dar neregėti, pašėlę ir linksmi padėjėjai.

Animacinė juosta „Slaptoji komanda“
Animacinė juosta „Slaptoji komanda“

Susipažinkite su „Slaptąja komanda“. Jie greiti, visko matę ir nusiteikę tik pergalei. Jie aistringesni už tikrus žaidėjus, galima sakyti, jie gimę su sportiniais marškinėliais. Slaptąją komandą sudaro stebuklingai atgiję mažytės stalo futbolo figūrėlės, kurios veržiasi į tikrą aikštę ir nori parodyti, ką moka.

Nedidelio miestelio bare dirbantis paauglys Deivis yra geros širdies, tačiau išskirtinai drovus vaikinukas. Semas – atvirkščiai: įžūlus peštukas, neieškantis žodžio kišenėje. Abu paaugliai įsižiūrėję mergaitę Laurą ir vieną dieną savo santykius nusprendžia išsiaiškinti stalo futbolo partijoje. Semas pralaimi, tačiau jis nepratęs būti nugalėtas ir prisiekia kada nors atkeršyti.

Į miestelį jis grįžta po dešimties metų pertraukos, jau tapęs tarptautine futbolo žvaigžde. Semas vėl meta iššūkį Deiviui – tik šįkart jau tikroje futbolo aikštėje. Problema tik, kad Semas pasitelkęs galybę naujausių technologijų ir lydimas komandos draugų, o Deivis yra visiškai vienas. Tačiau tuomet įvyksta didžiausias netikėtumas: Deiviui į pagalbą ateina patrakę mažieji žaidėjai. Prasideda beprotiškiausias futbolo mačas, nulemsiantis ne tik vaikinų tarpusavio santykius, bet ir viso miestelio likimą.

Oskaro laimėtojas režisierius Juanas Jose Campanella ėmėsi šmaikščios animacinės istorijos apie populiariausią pasaulyje sportą ir mažąjį jo broliuką stalo futbolą. Tačiau aukščiau bet kokio žaidimo filmuke pakyla tikra draugystė, ryžtas ir atsidavimas bendram tikslui. „Slaptoji komanda“ kviečia patikėti savo jėgomis ir surinkti geriausius draugus į aikštelę.

Animacinis filmas „Slaptoji komanda“ („Metegol“)

PREMJERA LIETUVOJE: 2015-08-28

REŽISIERIUS: Juan José Campanella

SCENARIJUS: Michael Broadbridge, Juan José Campanella

ŽANRAS: animacija

ŠALIS: Argentina, Ispanija

Lietuviškai dubliuotas filmo anonsas:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija www.gpi.lt