Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Visavertis intymus gyvenimas turi teigiamą įtaką fizinei, psichologinei sveikatai, sunku įsivaizduoti sėkmingus poros santykius be intymumo, tenkinančio abu. Gera žinia ta, jog pašliję reikalai lovoje gali būti pataisomi: pasitikrinkite ar nedarote ypač dažnai pasitaikančių klaidų, griaunančių poros seksualinį gyvenimą:

Nesikalbate tarpusavyje

Kartais žmonės tikisi, jog partneris sugebės perskaityti jų mintis ir atspėti norus. Deja, atviros komunikacijos trūkumas dažnai sukelia įvairius nesusipratimus ar net nusivylimą vienas kitu. Kalbėkitės, kalbėkitės ir dar kartą kalbėkitės – turite išmokti atvirai išsakyti vienas kitam savo poreikius, fantazijas ir troškimus. Stenkitės mintis dėstyti konstruktyviai, venkite kaltinimų ar priekaištų.

Neskiriate laiko intymumui

Taip, šiais laikais mes visi esame itin užimti ir mums nuolat trūksta laiko: mus vejasi nesibaigiantys darbai, buities rūpesčiai ir rutina. Nepaisant to, reikėtų prioritetizuoti intymų laiką su partneriu ir skirti dėmesio vienas kitam. Galbūt jums padėtų dienotvarkės peržiūrėjimas, darbų pasidalinimas tarpusavyje, o gal netgi užtektų sumažinti laiką, praleidžiamą socialiniuose tinkluose? Apsvarstykite visus variantus.

Vengiate eksperimentuoti

Jei kas kartą kartojate tą patį scenarijų lovoje, ilgainiui intymumas gali tapti rutiniškas, nuobodus, potraukis ir jaudulys gali sumažėti, todėl, norėdami išlaikyti aistrą, nevenkite eksperimentuoti: išmėginkite naujas pozas, netradicines mylėjimosi vietas, vaidmenų žaidimus ir tt. Jums taip pat padės intymūs žaislai: įvairūs vibratoriai, apatinis trikotažas, libido produktai – visa tai suteiks daugiau malonumo ir atradimo džiaugsmo jums abiems.

Jums viskas turi būti tobula

Tobulumas neegzistuoja, o kalbant apie intymų gyvenimą, to tikėtis ypač naivu. Sekso metu mes prakaituojame, kūnas gali skleisti keistus garsus, makiažas nubėgti, orgazmas neateiti laiku, o nuogi kūnai dažniausiai neatrodo, kaip iš žurnalo viršelių. Nereikėtų tikėti tobulo mylėjimosi iliuzija, kurią mums kuria filmai, knygos ar soc. tinklai, tai kelia nusivylimą ir neigiamas emocijas. Vietoj to, išmokite priimti mažus nesusipratimus bei jų nesureikšminkite – išmokite mėgautis vienas kitu be perdėto perfekcionizmo.