Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Carnilove sausas maistas šunims iš dokrinesa.lt – tai mitybos požiūriu subalansuotas ir biologiškai tinkamas maistas, sukurtas atsižvelgiant į natūralius šunų mitybos poreikius. Iš aukščiausios kokybės ingredientų pagamintas ir unikalius šunų mitybos reikalavimus atitinkantis sausas maistas Carnilove suteikia šunims būtiniausių maistinių medžiagų, reikalingų jų gerovei. Todėl iš arčiau pažvelkite, kuo išsiskiria Carnilove sausas maistas:

1. Biologiškai tinkama sudėtis: Carnilove sausas maistas atitinka Biologically Appropriate™ filosofiją, o tai reiškia, kad jis sukurtas taip, kad atspindėtų natūralią laisvėje gyvenančių šunų mitybą. Receptūros pagrįstos principu, kad šunys gerai auga, kai jų mityboje gausu aukštos kokybės gyvulinių baltymų, minimaliai angliavandenių ir jokių dirbtinių priedų.

2. Aukštos kokybės baltymų šaltiniai: Baltymai yra būtini šunų raumenų vystymuisi, energijos kiekiui ir bendrai sveikatai. Carnilove sausame pašare yra įvairių aukščiausios kokybės gyvūninių baltymų šaltinių, įskaitant laisvai laikomų naminių paukščių mėsą, laukinėje gamtoje sužvejotą žuvį ir medžiojamų gyvūnų mėsą, pavyzdžiui, ančių ir fazanų. Šie baltymų turtingi ingredientai suteikia šunims aminorūgščių, reikalingų optimaliai sveikatai.

3. Formulės be grūdų ir glitimo: Carnilove sausas maistas yra be grūdų ir glitimo, todėl tinka jautriems maistui ar alergiškiems šunims. Vietoj grūdų, tokių kaip kviečiai, kukurūzai ar soja, Carnilove naudoja alternatyvius angliavandenių šaltinius, tokius kaip bulvės, žirniai ir lęšiai. Šie maistinių medžiagų turtingi ingredientai suteikia šunims energijos ir kartu sumažina virškinimo problemų riziką.

4. Svarbiausios maistinės medžiagos ir antioksidantai: Carnilove sausas maistas praturtintas svarbiausiais vitaminais, mineralais ir antioksidantais, kad palaikytų bendrą sveikatą ir gyvybingumą. Šios maistinės medžiagos padeda stiprinti imuninę sistemą, skatina sveiką odą ir kailį, palaiko tinkamą virškinimą ir maistinių medžiagų įsisavinimą. Dėmesys skiriamas maistingųjų medžiagų tankiui, todėl Carnilove užtikrina, kad šunys gautų optimalią mitybą su kiekvienu patiekalu.

5. Jokių dirbtinių priedų: Carnilove sauso ėdalo sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų, todėl šunims užtikrinamas švarus ir natūralus maistas. Receptūrose nėra nereikalingų užpildų ir priedų, todėl šunys gali mėgautis visaverčiu ir maistingu maistu be kenksmingų ingredientų rizikos.

Taigi, Carnilove sausas pašaras šunims yra maistingųjų medžiagų turtingas ir biologiškai tinkamas maistas, sukurtas atsižvelgiant į natūralius šunų mitybos poreikius. Aukštos kokybės baltymų šaltiniai, formulės be grūdų ir glitimo, svarbiausios maistinės medžiagos ir antioksidantai, taip pat įsipareigojimas naudoti natūralias sudedamąsias dalis – Carnilove sausas maistas suteikia šunims viską, ko reikia, kad jie klestėtų ir gyventų geriausią gyvenimą.

Plačiau: https://dokrinesa.lt