Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Daugelis žmonių pripažįsta, kad jie savo būsto remonto ir interjero atnaujinimo darbus būna linkę kaip įmanoma labiau atidėlioti. Ir viena iš pagrindinių priežasčių yra išlaidos, kurias jiems teks patirti. Tačiau nors iš tikrųjų būsto remontui ir naujo interjero kūrimui tenka skirti nemažai investicijų, skyrus daugiau laiko ir pastangų tokiems darbams tenkančias išlaidas gali pavykti sumažinti neaukojant galutinio rezultato kokybės. Ir tam, kad jums visu tuo įsitikinti būtų lengviau, pateiksime pavyzdį, kaip galėtumėte atnaujinti savo virtuvines spinteles.

Įsivaizduokime, kad šiuo metu jūs kuriate būsimų veiksmų planą savo virtuvės atnaujinimui, tačiau vos tik pamatote naujų virtuvės baldų kainas, akimirksniu norite visus šiuos darbus atidėti į šalį neribotam laikui. Laimei, virtuvines spinteles jūs galite perdažyti ir tai jums padės sutaupyti gerokai daugiau lėšų. Taigi, turbūt klausiate, kaip galėtumėte lengviau nudažyti virtuvines spinteles?

Svarbiausi virtuvinių spintelių dažymo etapai

  • Pirmiausia jums reikės tinkamai pasiruošti, nuo spintelių nuimant rankenėles ir iš jų išimant jose laikomus įvairius virtuvėje naudojamus daiktus. Trumpiau tariant, dažymo metu turinio spintelėse likti neturėtų. Vyriai ir stiklai taip pat turėtų būti tinkamai apsaugoti – tam galite pasitelkti dažymui skirtą lipnią juostą. Žinoma, negalima pamiršti ir kitų paviršių apsaugojimo – kokias priemones tam pasitelksite, priklauso tik nuo jūsų.
  • Kitame etape jums reikės nuplauti virtuvines spinteles, kadangi dažomas paviršius turi būti visiškai švarus ir lygus. Kai atliksite šią užduotį, nuvalykite valymo priemonių likučius ir nusausinkite spintelių paviršius.
  • Kai spintelių paviršius bus visiškai sausas, pasitelkite švitrinį popierių ir juo nušlifuokite virtuvinių spintelių paviršių. Atsiradusius nelygumus turėtumėte padengti glaistu, o tuomet paviršiaus šlifavimo darbus pakartokite dar kartelį.
  • Paviršių reikėtų padengti ir medienai (arba melaminui – priklausomai nuo paviršiaus) skirtu kokybišku gruntu.
  • Spintelių paviršius turėtumėte nudažyti dviem dažų sluoksniais. Svarbu, kad luktelėtumėte, kol išdžius pirmasis jūsų pasitelktų dažų sluoksnis, o tuomet paviršių švelniai nušlifuokite švitrinio popieriaus pagalba. Nuvalius paviršių galite jį nudažyti antruoju dažų sluoksniu.
  • Galiausiai jums beliks palaukti, kol išdžius dažai, viską nuvalyti, nulupti lipnias juostas, pašalinti apsaugines dangas ir atgal uždėti spintelių rankenėles bei kitas prieš darbą nuimtas dalis.