Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos
puodeliai

Pasaulis keičiasi, tad su juo keistis turime ir mes. Yra labai daug niuansų, kurie kasdien reikalauja žmogaus sąmoningumo, tačiau šįkart norėtume pakalbėti apie ekologiją, gamtą, kuri yra kiekvieno iš mūsų namai.

Gyventi draugiška su gamta gali kiekvienas iš mūsų ir tai tikrai nereikalauja nei daug pinigų, nei kokių nors labai ypatingų įpročių. Dažniausiai užtenka kasdienai pakeisti kelias smulkmenas, kad gamta būtų dėkinga.

Plastikas – atgyvena

Vienkartinė pakuotė šiuo metu yra geras pasirinkimas tik tokiu atveju, jeigu naudosite popierinę. Paprasčiausiai plastikas labai kenkia gamtai, tad siūlome to vengti. Štai popieriniai indai, ypač popieriniai puodeliai yra labai geras pasirinkimas, kadangi jie ne tik puikiai atrodo, yra tvirti, tačiau taip pat džiugina ir patvarumu bei kokybe. Pavyzdžiui, popieriniai puodeliai puikiai tinka ir karštiems gėrimams tiekti, tad jų panaudojimo galimybės yra labai plačios.

Pakuočių naudojimas

Daugeliui atrodo, kad vienkartinė pakuotė yra blogas pasirinkimas, kadangi ji vienareikšmiškai teršia gamtą. Tikrai ne. Svarbiausia sužinoti, kokia vienkartinė pakuotė yra naudojama. Vėlgi, šiuo atveju dažniausiai pasiteisins popierinė, kadangi jie kur kas greičiau yra, galiausiai, ji gali būti perdirbama, tad naudojama antrą kartą. Vėlgi, pasikartosime, kad plastikas šiuo atveju yra bene pats neekologiškiausias pasirinkimas, kurio reikėtų vengti.

Daugiau vaikščiojimo

Kadangi nėra maloniau kaip vaikščioti po parką su kavos puodelių rankose – siūlome tai ir daryti. Ne tik todėl, kad kavos gėrimas lauke yra skanesnis, tačiau ir todėl, kad kasdien vaikščiodami saugote gamtą. Stenkitės savo mašiną naudoti tik tada, kai to tikrai reikia. O papildomas privalumas, kad dažniausiai vaikščiojimas padeda pagražinti kūno linijas, tad puiku.

Rinkitės perdirbamus daiktus

Taip pat galite gyventi kur kas draugiškiau su gamta tokiu atveju, jeigu pasirinksite perdirbamus daiktus, kurie gali būti prikelti antram gyvenimui. Taip pat puikiai tinka tokie daiktai, kurie vienų žmonių jau buvo naudoti. Antrinis panaudojimas – galimybė gyventi draugiškiau su aplinka, tad ši maža smulkmena pasaulyje gali padaryti didelę įtaką.