Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos
masažas

Sportinis masažas labiau nei bet kuris kitas masažas yra susijęs išskirtinai su sportuojančiais žmonėmis. Nepriklausomai nuo to, esate sportininkas profesionalas, ar sportuojate savo malonumui, jūsų kūnas fizinio krūvio metu patiria tam tikrą stresą ir nuovargį. Šis sportinis masažas taip pat puikiai tinka ir žmonėms, dirbantiems sunkų fizinį darbą.

Tai gydomasis masažas, padedantis atsigauti po fizinio krūvio ir išvengti traumų, stimuliuoja ir stiprina raumenis. Prireikus, šias paslaugas galima nesunkiai rasti daugelyje miestų. O štai sportinis masažas Vilniuje yra itin populiarus. O paslaugomis naudojasi tikrai labai daug žmonių, kurie supranta, kaip yra svarbu derinti sveikatą ir sportą.

Tai ypatinga masažo technika, skirta visoms kūno raumenų grupėms. Tam tikrų judesių pagalba sustiprinamas raumenų tonusas bei atpalaiduojamos įtampos raumenyse. Šis masažas gali būti taikomas net ir nesportuojantiems, tačiau ir tiems, kuriuos vargina nuolatinis fizinis kūno nuovargis.

Sportinis masažas gali būti taikomas profesionalams ir mėgėjams, procedūrų skaičių taikant priklausomai nuo patiriamo fizinio krūvio. Priklausomai nuo kiekvieno individualių poreikių, pritaikomos ir masažo technikos ir dažnumas: paruošiamieji, atstatomieji arba jų kombinacijos.

Paruošiamieji masažai skirti aktyvuoti raumenis, kurie ilgalaikiu periodu tampa neaktyvūs. Taip nutinka, kuomet sporto metu atliekami tam tikri pasikartojantys veiksmai. Tokiu atveju sportuojant veikia tik tam tikri raumenys, o kiti lieka pasyvesni. Ilgainiui šiose raumenų grupėse išsivysto judesio apribojimai, kurie ima kenkti.

Atstatomieji masažai skirti siekiant pašalinti pieno rūgštį iš raumenų po intensyvaus sporto ar varžybų metu patirto fizinio krūvio. Šie masažai taip pat padeda atgauti jėgas ir išvengti raumenų skausmo.

Esant poreikiui, šios abi technikos taikomos pakaitomis, o masažuojamos gali būti įvairios kūno sritys: nugara, pečių juosta, galūnės arba atliekant viso kūno masažą.