Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos
stalas

Vis daugiau žmonių renkasi dirbti iš namų arba lanksčiai derina darbą namuose bei biure, tad  darbo stalo vietos ir dizaino sprendimas tampa ypač svarbus.  Renkantis stalą pirmiausia, reikia nuspręsti, kokio tipo stalo reikia, ar tik retkarčiais  prisėsime su nešiojamu kompiuteriu sąskaitoms ar elektroniniam paštui patikrinti, ar tai jau bus namų biuras.

Stalo ergonomika ir spalva

Dirbant ilgą  darbo dieną rašomasis stalas labai svarbu, kad būtų tinkamo aukščio. Kad rankos ir kojos dirbant būtų  patogioje padėtyje, o kojos turėtų pakankamą erdvę po stalu, Stalo spalva turi būti rami ir gerai nuteikianti.   Populiariausios beržo masyvo medienos darbo stalų spalvos- tamsiai ruda ar kaštonas. Jei norima odinio stalviršio, dažniausiai  pasirenkama žalia odos spalva. Toks pasirinkimas sukuria solidų interjerą bei skleidžia ypatingą darbinę nuotaiką. Pagrindiniai reikalavimai biuro baldams patikimumas ir ilgaamžiškumas.

Reguliuojamo aukščio biuro baldai

Labai patogūs yra reguliuojamo aukščio  biuro baldai, pvz., kėdės stalai. https://admodum.lt/type/biuro-stalai/. Tuomet kiekvienas darbuotojas gali individualiai prisitaikyti prie savo darbo vietos, tai sukuria patogumą dirbant, o kartu ir atliekamo darbo efektyvumą. Reguliuojamo aukščio stalai ne tik padeda daugiau judėti biure, bet ir geriau jaustis darbo dienos metu. Ergonominiai stalai bet kokio ūgio žmogui suteikia galimybę išlaikyti teisingą laikyseną. Reguliuojamo aukščio stalo kojos yra sukurtos taip, kad būtų labai paprasta jomis naudotis. Elektra reguliuojamas stalas gali keisti savo aukštį paspaudus vieną mygtuką žemyn arba  aukštyn. Reguliuojamo aukščio stals yra svarbus žingsnis link sveikesnės ir aktyvesnės darbo erdvės, bet nepamirškite nuolat keisti sedėjimo pozas, kas 1-2 valandas daryti pertraukas, pasivaikščioti po patalpą, atlikti tempimo ir nesudėtingų mankštos pratimų.

Moderni vadovo darbo vieta

Šiuolaikiškoje patalpoje pastatytas stiklinis stalas suteikia lengvumo ir kartu atpalaiduoja dirbantį  prie jo asmenį. Gausus natūralus apšvietimas sklindantis iš dviejų didelių langų apšviečia vadovo darbo vietą. Visiškai skirtingos medžiagos stiklas, medis metalas šioje patalpoje sudaro neįprastą vienybę. Ergonomiška kėdė su reguliuojamo aukščio stalu pabrežia  vadovui kurtos darbo vietos komfortą.