Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

verslo paskola

Ar kada nors, skaitant verslininkų sėkmės istorijas, pajutote kažkur viduje kirbančią pavydo gaidelę? Iš tiesų tuo net neabejojame. Juk verslas – toks skambus žodis, tarsi natūraliai besisiejantis su pinigais bei prestižu. Iš tiesų realybė yra gerokai kitokia. Kopiant į vadinamąją Olimpo viršūnę, negalima savęs gailėti: sėkmę garantuoja tik titaniškas fizinis bei protinis darbas. Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria verslininkai, analogiška eilinių žmonių rūpesčiams: tai – finansinės problemos. Verslo paskola – viena dažniausių išeičių, pasirenkama pastarosios sprendimui.

Jei paskolos, ypač susijusios su verslu, jums siejasi tik su banko durų varstymu, laikas plėsti savo akiratį. Šiandien finansinių paslaugų sektoriuje savo paslaugas siūlo ir kitos kredito bendrovės,  vienos kurių orientuojasi į darbą su fiziniais ir juridiniais klientais, kitos – išimtinai su pastaraisiais.

Kokiose situacijoje verslo paskola tampa geriausiai iškilusios problemos sprendimu?

  • Nusprendus kurti naują verslą arba vykdant jau vystomo verslo plėtrą.
  • Prireikus papildyti kolektyvą naujais, talentingais darbuotojais, vertinančiais savo darbą ir pageidaujančiais atitinkamo atlygio.
  • Atsiradus nenumatytoms išlaidoms.

Kodėl vis dažniausiai verslininkai kreipiasi ne į bankus, o į smulkesniuosius kreditorius?

Ne paslaptis, jog pagrindiniai komerciniai šalies bankai  – tai tarsi gūdžios biurokratijos džiunglės, iš kurių labai sunku rasti išėjimą. Procesas nuo paraiškos paskolai gauti pateikimo iki išmokėjimo – labai ilgas, neretai besibaigiantis ir neigiamu atsakymu. Bankai nuolat griežtina reikalavimus paskolai gauti, tad tik retam laimingajam pavyksta patekti į nustatytus „rėmus“.

Smulkesnieji finansinių paslaugų teikėjai verslininkams tampa vis patrauklesni, kadangi šie supranta pagrindinę taisyklę: laikas – pinigai. Verslo paskola – patogus finansinių problemų sprendimo būdas, nes:

  • paraiškos pateikimo procesas labai paprastas;
  • paraišką užpildyti galima bet kuriuo paros metu, tereikia prisėsti prie kompiuterio ar kito išmaniojo įrenginio;
  • nereikia stovėti ilgose eilėse banke;
  • paraiškos patvirtinimo atveju, pinigai į nurodytą banko sąskaitą pervedimi jau kitą dieną, tad iškart galima pradėti disponuoti pasiskolintomis lėšomis.

Tikriausiai nereikia sakyti, jog verslo paskola, kaip ir greitasis, būsto, vartojimo ar kitos rūšies kreditas turi savybę…būti grąžintas laiku. Vengdami finansinių įsipareigojimų vykdymo, susipyksite ne tik su banku, bet ir krisite klientų bei partnerių akyse.