Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

bmw automobilių remontas

BMW automobiliai – vieni iš populiariausių Lietuvoje. VĮ „Regitra“ duomenimis, 2019 metais per pirmus penkis mėnesius buvo įregistruoti apie 7450 naudotų BMW automobilių. Deja, į naujų automobilių penketuką BMW nepatenka – vis dėlto tai yra brangi transporto priemonė, įperkama toli gražu ne visiems pirkėjams. Bet kuriuo atveju galima drąsiai teigti, kad jau šiais metais yra įregistruota 7500 BMW automobilių. Tai antras rezultatas po… Volkswagen. Trečioje vietoje liko Opel, ketvirtoje – Audi, o penkti – Toyota. 2018 metais BMW automobiliai buvo 3 vietoje pagal populiarumą po Volkswagen ir Audi. Tai oficialūs duomenys, kuriuos rasite www.regitra.lt/lt/atviri-duomenys/ .

Faktai kalba patys už save – BMW naudoti automobiliai yra labai paklausūs. Priežastis paprasta – tai patikimas, kokybiškas ir pakankamai galingas automobilis, skirtas važinėti mieste, nedidelei šeimai. Tokių automobilių poreikis kas metai auga, tad artimiausios tendencijos bus panašios – BMW neturėtų palikti populiariausių automobilių penketuko.

Pereikime prie mūsų pagrindinės temos – kodėl BMW automobilių dalys yra tokios paklausios? Atsakymas beveik akivaizdus – kuo daugiau vairuotojai perka šios markės automobilių, tuo daugiau detalių reikia. Faktas – BMW perkami daugiausiai naudoti, o tai reiškia, kad juos reikia taisyti už savo pinigus- gamintojo 3 ar 4 metų garantija jau nebėra taikoma.

Bet yra viena problema – BMW dalys yra pakankamai brangios. Priežastis yra irgi gerai žinoma. Tai aukštos klasės vokiškas automobilis, į kurį investuota tikrai daug. Vokiečiai negamina prastų mašinų (ir nereikia čia juokelių apie Opel – tai tikrai gera mašina!) todėl ir už detales reikia susimokėti. Internetu pirkti detales apsimoka labiausiai. Štai internetinė parduotuvė Topautodalys.lt  prekiauja kokybiškomis BMW dalimis. Dalis pristato per 3-5 darbo dienas iš sandėlių Vokietijoje. Lietuvoje daugelio dalių rasti sudėtinga, tačiau esame privilegijuoti – logistika su Vokietija yra taip gerai išvystyta, kad užsakę dalis pirmadienį, ketvirtadienį greičiausiai jau jas turėsite.

BMW automobilių dalys yra pakankamai kokybiškos, todėl verta už jas mokėti daugiau pinigų. Pakeitę susidėvėjusią dalį nauja, būsite tikri, kad ji tarnaus dar ne vienerius metus. Aišku, jei prižiūrėsite savo automobilį tinkamai. Perkant internetu galima nemažai sutaupyti, tad visada domėkitės nuolaidomis ir ieškokite būdų sutaupyti.