Pirmadienis , 27 sausio 2020
Pagrindinis / Gyvenimas / Stiliaus pagrindai padedantys sukurti šiuolaikišką moterišką įvaizdį

Stiliaus pagrindai padedantys sukurti šiuolaikišką moterišką įvaizdį

Apsipirkinėti mėgsta bene kiekviena iš mūsų, tačiau tikrai ne kiekviena tai darome teisingai ir efektyviai. Pastebima, kad pakankamai dažnai valandų valandas praleidusios drabužių parduotuvėse nemaža dalis moterų namo sugrįžta tuščiomis. Tačiau stiliaus formavimas nėra jau toks sudėtingas procesas, kuriam neišvengiamai reikėtų skirti tiek daug dėmesio ir pastangų. Todėl tam, kad savo stilių suformuoti jums būtų bent šiek tiek lengviau, pateikiame stiliaus formavimo mini vadovą.

Atraskite jums patinkantį stilių

Kitą kartą, kai pamatysite gatve žengiant moterį, kurios įvaizdis privers jus atsisukti (ar netgi pavydėti), paklauskite savęs, „kodėl jos stilius man patinka?“, „kas jos stiliuje yra tokio, ko nėra manajame?

  • Ar jos įvaizdyje yra persipynę keli skirtingi stiliai?
  • Ar ji yra labai ryški ir tiesiog spindinti?
  • Ar ji tiesiog savaime spinduliuoja stiprią energiją?
  • Ar kiekviena stiliaus detalė yra optimaliai suderinta?
  • Ar tam tikros stiliaus detalės ypatingai traukia jūsų dėmesį?

„Kopijuoti“ ar „pasiskolinti“ tam tikras stiliaus detales arba netgi visą stilių nėra joks nusikaltimas. Atraskite tai, kas jums patinka ir bent trumpam pabūkite antropologėmis. Išanalizuokite tai, kas jums patinka kitų moterų stiliuje ir nuspręskite, ką galėtumėte pritaikyti savo įvaizdžio formavimo metu.

Tai yra labai efektyvus sprendimas, kuris padeda daug paprasčiau suprasti, kas jums patinka labiausiai ir kokiems stiliaus sprendimams jūs jaučiate didžiausią palankumą. Skirtingų stiliaus detalių suderinamumas ir bendras estetinis vaizdas – tai, ko jūs ieškote ir ką jūs galite labai nesunkiai pasiekti.

Nustokite save graužti ir menkinti bandant sau įteigti, kad jūs niekada neatrodysite taip, kaip atrodo kitos jums patinkantį įvaizdį suformavusios moterys, kurias jūs matote kino ekranuose, madų žurnaluose ar tiesiog gatvėje. Kiekviena iš mūsų yra unikali ir išskirtinė asmenybė. Kiekviena iš mūsų gali suformuoti tobulą savo įvaizdį, kuriuo būtų visapusiškai patenkinta. Visų svarbiausia leisti sau fantazuoti ir svajoti, kartu nebijant eksperimentuoti ir išbandyti iki tol jums neįprastais atrodžiusių stiliaus sprendimų.

Žinokite, kas jums patinka, kad dėvėtumėte tai, ką norite

Žmonės, kurių stilius yra atimantis žadą, dėvi tai, kas jiems patinka, o jų drabužių spintose slypi jų požiūris, charakteris, būdas ir norai. Savo drabužių spintos turinį jie suformuoja atsižvelgdami į savo skonį.

Žinodamos, kas jums labiausiai patinka, galite daug lengviau pasirinkti jums tinkančias stiliaus detales, kurių pagalba suformuotumėte idealų savo įvaizdį.

Bent kartą įsiklausykite į save, kuomet sakysite:

  • O, šios vasarinės suknelės iš tikrųjų atrodo pritrenkiančiai.
  • Šios kelnės atrodo „kietai.
  • Šis sijonas atrodo keistas.
  • Aš noriu tų batų!

Tuomet turėtumėte pagalvoti, dėl kokių priežasčių jums visa tai patinka (arba nepatinka). Kuomet jūsų dėmesį ir akį patraukia tam tikros stiliaus detalės, turite suklusti ir įsigilinti į savo skonį. Pamažu tai padės jums sukurti nepriekaištingą įvaizdį, kuris suteiks jums didesnį pasitikėjimą savo jėgomis ir privers pasijusti devintame danguje.

Gerinkite savo kompetenciją ir gilinkite žinias

Išmokite taisykles kaip profesionalai tam, kad galėtumėte jas laužyti kaip menininkai“ – Pablo Picasso

Lygiai taip pat kaip sukantis virtuvėje, asmeninis stilius yra geriausiai vystomas tuomet, kai jūsų kūrybiškumas yra tapatus jūsų kompetencijai. Kiekvienas turi išmokti tinkamai valdyti peilį, kol gali pradėti išsamiau gilintis į kulinarijos meną. Kartais visa tai gali vykti savaime, tačiau dažniausiai visa tai ateina su laiku. Todėl niekuomet neturėtumėte pamiršti sekti stiliaus ekspertų, pasaulinio pripažinimo sulaukusių mados guru, gilinti savo žinias mados srityje, konsultuotis su stiliaus specialistais ir skatinti savo kūrybiškumą.

Taip pat skaitykite

nėščioji

Nėščiųjų tyrimai: kodėl jie svarbus?

Norint pastoti, arba jau pastojus pirmosioms nėštumo dienoms yra būtina atlikti visą eilę laboratorinių tyrimų. ...