Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Prieš pradėdamas naujo statinio statybą kiekvienas statytojas susimąsto, kokiu būdu būtų galima sumažinti riziką norint pasiekti optimal rezultatą. Statytojo tikslas yra kuo greičiau užbaigti statinį, kuris atitiktų jam keliamus reikalavimus. Profesionalus bei gerai sustyguotas, sąžiningai statytojo interesus užtikrinantis statybų valdymas gali būti puiki, pigesnė už generalinę rangą, darbų organizavimo alternatyva. Atsižvelgiant į projekto dydi, generalinė ranga yra efektyviai valdoma specialistų. Kadangi statyboms yra reikalingi milžiniški kaštai – generalinio rangovo pasirinkimas užtikrina investuotojų bei idėjos autorių lūkesčių įvykdymą.

Ten, kur generalinė ranga, ten bus ir subrangovai. Tai yra vienas didžiausių generalinio rangovo turėjimo pranašumų. Atminkite, kad patikimas ir profesionalus generalinis rangovas turės didelį jam dirbančių subrangovų tinklą. Tokiu būdu generalinė ranga pagreitina projekto laiką, nes generalinis vadovas jau žino, kaip valdyti subrangovus. Vykdant objekto statybų, pertvarkymo ar renovacijos darbus visuomet tikimasi sklandumo, aiškumo ir kokybės. Statybose yra būtinas efektyvus ir sklandus darbų procesas.

Jeigu norite ramiai miegoti prasidėjus statyboms, pasirinkę patikimą įmonę, kurios pagrindinė veikla yra generalinė ranga, būsite garantuoti, kad statybos darbai bus atlikti laiku, taip pat bus laikomasi visų statybos normų, reikalavimų, statybų reglamento ir, žinoma,  įstatymų. Turint generalinį rangovą nei užsakovui, nei investuotojui nereikės tartis su atskirais rangovais, derinti jų darbų atlikimo eiliškumo, tikslintis dėl atsakomybių ir garantijų. Kad būtų viskas atlikta kokybiškai ir patikimai – garantija po darbų atlikimo bus suteikta visam pastatui. Galų gale bus pasiektas bendras tikslas – pastatas bus visiškai užbaigtas ir pripažintas tinkamu naudoti. Jei nerimaujate dėl nuolat kylančių statybos darbų kainų, generalinė ranga gali garantuos, kad projektas bus įgyvendintas greitai, kokybiškai ir laikantis suplanuoto biudžeto.

Patikimos generalinės rangos pasirinkimas užtikrins užsakovo atstovavimą susitikimuose su rangovais, valstybinėmis institucijomis, bus sudaryti rangos darbų grafikai, rengiami techniniai projektai, vykdomos derybos. Taigi pagrindiniai generalinio rangovai kriterijai yra keturi: patirtis statybų sektoriuje, profesionali komanda, pažangūs sprendimai ir atsakomybė. Atminkite, kad generalinė ranga yra esminis Jūsų projekto sėkmės komponentas.