Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Vestuvių dieną kiekviena nuotaka nori gražiai atrodyti, būtina derinti vestuvinius nuotakos auskarus, kaklo ir plaukų papuošalus prie šventinės suknelės ir prie bendro stiliaus. Auskarai su perlo akutėmis puikiai tinka prie įvairių vestuvinių suknelių modelių, todėl tokie papuošalai populiarūs, tačiau rinktis juos reikia saikingai, nenustelbiant savęs, o tik pagyvinant stilių. Prieš didžiąją šventę, patariama išbandyti, pasimatuoti visą vestuvinę aprangą, įskaitant ir auskarus. Jei auskarai vestuvėms yra pasirenkami maži ir paprasti, tuomet prie įvaizdžio, galima priderinti papildomų detalių, pavyzdžiui pakabuką ant grandinėlės ar apyrankę. Jeigu auskarai vestuvėms pasirenkami stambūs, ryškūs tai kitų papuošalų reiktų atsisakyti. Tinkamai parinkti auskarai turi būti patogūs, padėti sukurti nuotakos įvaizdį derinant grožį ir švellnumą.

Kaip pasirinkti auskarus pagal veido tipą?

Ovalaus, klasikinio tipo veido savininkei tinka dauguma įvairių papuošalų: dideli ovalūs auskarai su pakabučiais, ilgi auskarai arba lašo formos ir kt. Trikampio formos veido nuotakoms puikiai derės: maži apvalios formos lenkti spiralės ar oriniai grandininiai su mažais brangakmeniais auskarai. Kvadratinės formos merginos galėtų pasirinkti apvalius, pailgus su  apvaliais pakabučiais ar  didelius auskarus- žiedus, tokie auskarai sušvelnins smakro ir skruostikaulių linijas, o vengti reiktų kvadratinių, aštrių formų papuošalų. Nuotakoms pailgo ar apvaliu veidu tiks minetūriniai lašeliai, trikampiai pakabučiai, sračiakampiai, ovalūs gaminiai, o atsisakyti turėtų apvalių auskarų, krie pakartoja veido formą.

Perlų karoliai ir auskarai

Renkantis vestuvinius perlų auskarus ir karolius, patariama rinktis gatavą rinkinį, nes papuošalai tarpusavyje neturėtų skirtis nei spalva, nei stiliumi. Perlų papuošalus rinkites kartu su metalu pagal suknelės spalvą: geltonos spalvos papuošalai-  prie šiltos spalvos suknelės, balti- prie  šaltų atspalvių. Kai kuriais atvejais nuotakos puošiasi rankų darbo karoliais ir auskarais, pagamintais iš karoliukų. Tokį rinkinį galima užsisakyti pas meistrą arba  pasigaminti patiems, atsižvelgiant į suknelės dizainą. Pačių pagaminti papuošalai taps gražiomis vestuvių dekoracijomis ir daug pigesni.Vestuvinės dekoracijos jokiais būdais negali užtemdyti jaunosios grožio, o tiktai paryškinti įvaizdį ir stilių.