Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Daugelis žino, jog pinigus skolinti yra pakankamai rizikinga, kadangi visuomet yra tikimybė, jog skolininkas negalės arba netgi nenorės jų grąžinti. Ir tokiais atvejais viskas labai komplikuojasi, o pats grąžinimo procesas gali užsitęsti netgi kelis metus. Tačiau yra paprastesnis būdas išspręsti šią problemą – galimybė parduoti skolą. Yra ne viena įmonė, kuri specializuojasi šioje srityje ir gali už tam tikrą sumą nupirkti skolą. Tokiu atveju visas bendradarbiavimas su skolininku tenka jau jiems. O jums praktiškai iš karto yra sumokama visa sutarta suma. Taigi, procesas labai paprastas ir greitas. Be to, nėra kažkokių didesnių teisinių niuansų, kadangi tai galima daryti oficialiai. Ir tai yra gana dažna praktika.

Kiek pinigų galima atgauti?

Kiekvienas atvejis yra individualus, kadangi skiriasi ir skolos suma, ir skolininko mokumas, ir kitos sutarties bei niuansai. Todėl ir skolų pardavimas bei suma, už kurios galima tikėtis už savo skolą praktiškai visais atvejais bus skirtinga. Ji apskaičiuojama atsižvelgiant į daugelį aspektų. Bet dažniausiai yra sumokama didžioji skolos dalis, todėl žmonėms net ir finansiškai apsimoka pasinaudoti šia paslauga. Be to, gavus pasiūlymą su konkrečia suma galima su juo ir nesutikti ir neparduoti savo skolos, kadangi to daryti niekas neįpareigoja. Todėl tiksliausiai į šį klausimą galėtų atsakyti šioje srityje dirbantys specialistai gavę jūsų užklausą ir ją išnagrinėję.

Kaip greitai galima atgauti pinigus?

Nepriklausomai, koks yra skolos grąžinimo terminas ir kokios kitos sąlygos, skolų pardavimas garantuoja, jog pinigai bus sumokėti iškart po sandorio. Taigi, juos gausite kelių dienų bėgyje. Be to, visa suma yra sumokama iš karto, todėl nereikės laukti, kol ji bus grąžinta dalimis per kažkokį laiką. Kas labai pravartu, ypač kai netikėtai prireikia pinigų. Taip pat tokiu atveju nereikia laukti ir nerimauti, jog kažkurios dalies galite ir neatgauti. Tai irgi aktualu daugumai, ypač po nemalonios patirties su skolininkai, kuomet jie vengia vykdyti savo įsipareigojimus. Taigi, šiuo atveju viskas paprasčiau ir žymiai greičiau.