Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Druskininkai – kurortinis Lietuvos miestelis, į kurį plūsta ne tik lietuviai, bet ir užsienio svečiai. Druskininkai garsėja ne tik mineralinio vandens šaltiniais, bet ir įvairios pramogos Druskininkuose yra stiprus traukos objektas. Smagiausia yra tai, jog pramogos Druskininkuose įtiks ir skirtingus pomėgius turintiems žmonėms. Druskininkai svečių laukia ištisus metus ir visais metų laikais gali pasiūlyti pramogų. Todėl, jeigu Druskininkuose lankysitės pirmą kartą arba nebe pirmą, bet norite išbandyti kažką naujo, šiame straipsnyje apžvelgsime, kokios pramogos Druskininkuose yra populiariausios.

UNO nuotykių parkas

Uno nuotykių parkas yra vieta, kur nori ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Čia galite lipti medžiais ir patirti tikrą adrenalino antplūdį leidžiantis lynu per Nemuną. Jei skrydžio per Nemuną jums bus negana, būtinai išbandykite „drambliaskrydį“. Taip vadinamas prisitvirtinus lynu laisvas kritimas iš 21 metro aukščio. UNO nuotykių parkas primena kitus Lietuvoje esančius trasas medžiuose turinčius parkus, todėl jei esate lankęsi bent viename iš jų, būtinai apsilankykite ir čia.

Sniegas ištisus metus Snow Arenoje

Kaip jau buvo minėta anksčiau, Druskininkai įtiks įvairiausius pomėgius turintiems žmonėms. Jei žiemos neįsivaizduojate be slidžių ir kalnų, pabandykite įsivaizduoti, jei tą patį galėtumėte daryti ir karščiausią vasaros dieną… Šioje arenoje laukiami ne tik čiuožti mokantys žmonės, bet ir tie, kurie ant slidžių atsistos pirmą kartą – jumis pasirūpins šios pramogos Druskininkuose instruktoriai. Taip pat, čia galėsite smaguriauti ledais, gerti gėrimus, skaniai pavalgyti. Jei to negana, čia pat yra ir kartingai!

Vandens pramogų parkas

Mėgstantiems vandens pramogas, Druskininkai gali pasigirti labai dideliu ir unikaliu vandens pramogų parku „Aqua park“. Ši pramoga labai mėgstama ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų. Parke galėsite čiuožti kalneliais: su padanga ar be jos, atviru ar uždaru vamzdžiu, ilgai ar trumpai, smagų ar ekstremalų. Mėgstantiems tiesiog plaukioti, tam yra didžiulis baseinas, aplink kurį driekiasi srauni upė, o baseine sukuriamas bangų efektas. Pirčių entuziastams tam yra atskira, 18 skirtingų pirčių erdvė.

Šiame straipsnyje aptartos tik kelios pramogos Druskininkuose, tačiau patikėkite – Druskininkuose tikrai yra ką veikti! Tikrai verta atvykti į šį nuostabų ir jaukų kurortinį Lietuvos miestelį bei jame papramogauti.