Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Frontaliniai krautuvai naudojami ne tik ūkyje, bet ir statybose, kuriuose taip pat dažnai reikia atlikti kasimo, išvežimo bei krovimo darbus, o tai galima padaryti tik su specialia įranga, nes samdyti papildomus  darbuotojus  įmonei yra per daug brangu, o įranga visuomet vienaip ar kitaip atsiperka, todėl įmonės dažniau renkasi investuoti į įrangą, o ne į papildomus  darbuotojus. Žmogiškoji darbo jėga žinoma visuomet gerai, bet tik ne tuomet kai kalbama apie produktyvumą ir terminus. Taip pat darbuotojams reikia mokėti algas, bet ne visuomet būna lengva mokėti algą jei įmonė dirba nuostolingai arba išvis gauna labai mažai pelno dėl neproduktyvaus darbo.

Ką galima dirbti su frontaliniu krautuvu?

Su frontaliniu krautuvu galima vežti žemes, kasti, kelti stambius statybinius krovinius bei vežti tam tikras statybines medžiagas pasirinkus šakių su prispaudimu antgalį, kuris saugiai suspaus vežamą krovinį ir neleis jam iškristi, kadangi šakės spaudžiamos iš abiejų krovinio pusių. Tokio tipo krautuvai palengvina daugelio darbuotojų darbą, kadangi jiems nereikia patiems kasti, nešti ir atlikti kitus sudėtingus ir daug ištvermės reikalaujančius darbus, kuriuos ne kiekvienas žmogus sugebėtų atlikti.

Kodėl statybos įmonės renkasi frontalinius krautuvus?

Statybose labai svarbu terminai per kuriuos reikia pastatyti tam tikrus pastatus ar atlikti kitus statybos, aplinkos darbus, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą įrangą,  kuri padės darbus atlikti kuo produktyviau ir nevėluojant su terminais. Kadangi statybos įmonės dažnai būna užsakomos, tai jos neturi kito pasirinkimo kaip joms dirbti ir verčiasi kaip tik gali. Šiomis dienomis samdyti žmogų yra gan brangu, o jis gali nespėti atlikti reikiamo darbo laiku ir dar neaišku ar jis paskirtą darbą atliks gerai. Galvojate, kad frontaliniai krautuvai tinka tik ūkyje? Jie tinka ne tik ūkyje, bet puikiai pasitarnauja ir statybų metu, kuomet reikia atlikti sudėtingus darbus, o keli žmonės tikriausiai išvis nesugebėtų greitai ir gerai atlikti paskirtų darbų. Negalima pamiršti ir terminų, kurie viso darbo metu primena apie greitesnį darbo tempą ir geresnį darbo našumą.

Ar atsiperka frontaliniai krautuvai?

Visa įranga, kuri perkama darbams vienaip ar kitaip atsiperka, nes įranga “valgyti” neprašo, o ir algos mokėti nereikia, kainuoja tik vieną kartą. Visuomet įranga gali būti puiki alternatyva žmogiškąjam darbui, nes dirbant su patikrinta ir tinkama įranga darbo našumas bus geresnis, o dėl nustatytų terminų niekuomet neteks bijoti, nes juos pasieksite greičiau nei buvo galima tikėtis. Kalbant apie darbuotojus tai įmonei reikės papildomų darbuotojų tik įrangos valdymui, galbūt pavyks rasti jau mokančius valdyti įrangą, bet labiau tikėtina, kad reikės papildomų mokymų, todėl įmonė turės pasirūpinti ir darbuotojų apmokymais, kurie yra labai svarbūs siekiant geresnių rezultatų darbo eigoje.

Intrac Lietuva nuoroda : https://www.intrac.lt/frontaliniai-krautuvai