Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Šiandien Facebook yra iš populiariausių socialinių tinklų, todėl pasinaudoti Facebook reklamos galimybėmis yra naudinga kiekvienam verslui. Svarbu yra gerai atlikti namų darbus prieš paleidžiant reklamą. Pradžioje reikėtų nustatyti tikslinę auditoriją. Kuo tikslesnę auditoriją apsibrėšite, tuo labiau Jūsų produktas ar paslauga susilauks susidomejimo. Antra, nustatyti kokia forma pateikti reklamas savo klientams. Trečia, stebėti savo Facebook business paskyroje prie statistikos ar Facebook reklama yra veiksminga, ar nereikia siaurinti auditorijos ar keisti reklamos formos. Jei bijote rizikuoti ar mėginti ir tiksliai nežinote ar reklama Facebook yra veiksminga, kreipkitės į reklamos profesionalus – Nomadomas. Jie jums greitai padės išsigryninti savo prekės ar paslaugos klientą ir padės paruošti reklaminius maketus.

Facebook reklamos mokesčiai

Facebook reklamos kainos yra prieinamos bet kokiam verslui, nuo mažo vietinio miesto verslo iki didžiausio pasaulinio. Kiek kiekvienas verslas išleis Facebook reklamai priklausys nuo to kiek norėsite į ją investuoti. Facebook reklamoje jūs galite mokėti reakcijas, už apsilankymą svetainėje, už video peržiūras už apsipirkimus ir pnš. Todėl būtent Facebook reklamos kaina priklauso būtent nuo to. Taip pat kainai įtaka daro ir auditorijos parinkimas. Jei Facebook reklamos parinkta auditorija bus didelė kaina bus maža, tačiau gali būti nepasiektą Jūsų tikslinė auditorija, na o jei auditorija pasirinksite siauresnę, kaina gali būti didesnė, tačiau Jūsų reklama bus veiksminga.

Facebook reklamos pliusai

Didžiausias Facebook reklamos pliusas, jog galėsite tikslingai pasirinkti savo klientų savybes, pomėgius, veiklą. O sukurti reklamą ir itin nesudėtinga, viską sukurti, valdyti bei matyti galėsite savo Facebook business paskyroje. Ten galėsite reikiamu metu sustabdyti reklamą, pratęsti ar pakoreguoti. Savo reklamos valdymas yra didelis pliusas norint sutaupyti turimą finansinį biudžetą, kadangi reklamą galėsite pristabdyti, kai matysite, kad savo jau pasiekėte savo išsikeltą tikslą. Taigi, Facebook reklama yra prieinama visiems verslams, o ir galimybė segmentuoti auditoriją padeda pasiekti geresnių rezultatų. Facebook reklama Jums padės pagerinti savo produkto ar prekės pardavimus bei padidins prekinio ženklo žinomumą.