Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Buitinė technika tampa dar viena prekių kategorija, kuri vis dažniau įsigyjama internetu. Jeigu anksčiau nuotoliniu būdu drąsiai buvo perkama tik smulki buitinė technika, tai šiandien šaldytuvai internetu užsakomi gerokai dažniau. Tačiau net ir perkant internete, svarbu tinkamai pasirinkti šaldytuvą bei žinoti, kas sudaro jo kainą.

Kokį šaldytuvą rinksitės?

Šiandien rinkoje klientams siūlomas labai platus šaldytuvų pasirinkimas. Todėl norint rasti sau tinkamą, teks šiek tiek pasidomėti tendencijomis. Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokia bus norimo šaldytuvo kaina. Žinodami išmatavimus galėsite lengviau atsirinkti modelius. Pavyzdžiui, kai parduodami šaldytuvai internetu, pardavėjas padeda iš siūlomo katalogo atfiltruoti jums reikalingus. Pažymėkite norimus išmatavimus ir pasirinkimas sąrašas kaip mat sutrumpės.

Prieš užsakydami pirkinį, pasidomėkite, kokias funkcijas šaldytuvas gali atsilikti. Nepakanka vien tik šaldymo. Šiuolaikiniai gaminiai pasižymi daug platesne charakteristika. Pavyzdžiui, populiari neužšalimo funkcija, kuri užtikrina, kad Jums niekada nereikės valyti užšalusios kameros. Taip pat pagalvokite, kur stovės Jūsų šaldytuvas. Jeigu turite virtuvę, kuri sujungta su svetaine, galbūt reikėtų pagalvoti apie tylaus veikimo modelį, kuris netrukdys laiką leisti svetainėje kai nevyksta maisto ruoša.

Kiek mokėti už šaldytuvą?

Klausimas, kuris kamuoja daugelį žmonių, kurie pradeda ieškoti šio pirkinio. Atrodo, kad stambioji buitinė technika ir turi kainuoti nemažai, tačiau tai tikrai nėra faktas. Dažnai pirkėjai, užsukę net į pirmą pasitaikiusią elektroninių prekių parduotuvę pamato, kad šaldytuvų kaina gali labai svyruoti. Pavyzdžiui, pigiausias šaldytuvas, kurį pateikia kainų lyginimo platforma kainos.lt nekainuoja net 100 eurų. Tačiau tai nebūtinai yra tas modelis, kurio ieškote.

Šaldytuvų kaina dažniausiai priklauso nuo jo charakteristikos. Pavyzdžiui, nedidelis šaldytuvas mažai virtuvei be šaldymo kameros gali kainuoti ir vos keik daugiau nei 100 eurų. Be to, labai svarbu, kokiomis funkcijomis pasižymės gaminys.

Ne legenda ir tai, kad šaldytuvai internetu kainuoja pigiau. Iš tiesų išsirinkę netgi brangų šaldytuvą, galite sutaupyti vien todėl, kad jį įsigysite internetu. Kai kurie pardavėjai stengiasi plėsti interneto prekybą, todėl prekėms, kurios užsakomos internetu, siūlo itin patrauklias nuolaidas. Tai gali būti ir 30 ar net 50 proc. nuolaida. Perkant gaminį, kuris kainuoja kelis šimtus eurų, tai būtų ženkli nuolaida. Pasidomėkite, galbūt yra progas tokiu pasiūlymu pasinaudoti ir Jums.