Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Jei turite verslo idėją, kurią norėtumėte realizuoti, galite tai padaryti gan paprastai ir greitai. Šiais laikais verslo steigimas nereikalauja tiek daug laiko, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausia – profesionali pagalba! Patyrusios įmonių steigimo bendrovės atsakys į visus jūsų klausimus, padės sutvarkyti steigimo dokumentus, suderins juos su notaru ir užtikrins, kad jūsų verslas būtų pradėtas be rūpesčių.

Bendraukite su įmonės steigimo profesionalais

Pirmasis jūsų darbas – susirasti įmonę, kuri padės sutvarkyti visus teisinius verslo steigimo aspektus. Žinoma, įmonės steigimu galite rūpintis ir savarankiškai, tačiau paprastai tai reikalauja kur kas daugiau rūpesčių ir gali virsti rimtu galvos skausmu, jei nežinote, kokia veiksmų seka turi lydėti steigimo darbus. Bendraudami su profesionalais, priešingai, išvengsite daugybės rūpesčių ir būsite tikri, kad verslas pradedamas sėkmingai.

Svarbiausi verslo steigimo žingsniai

Nusprendę realizuoti verslo idėją, turite nuspręsti, kokios formos įmonę steigsite (uždarąją akcinę bendrovę, individualią įmonę, mažąją bendriją ar kt.), taip pat – nuspręsti dėl būsimos įmonės vardo. Tai svarbus aspektas, reikalaujantis ypatingo jūsų dėmesio, kadangi įmonės vardas reprezentuos jūsų paslaugas. Primename, kad pavadinimas turi būti ne tik gražus, skambus, taisyklingas ir lengvai įsimenamas, bet ir juridiškai tvarkingas. Juridinių asmenų registras jums padės sužinoti, ar jūsų pasirinktas pavadinimas nėra užimtas. Jei viskas tvarkoje, pavadinimą galėsite rezervuoti 6 mėnesiams.

Kad verslo steigimas būtų atliktas tinkamai, jums reikės paruošti steigimo dokumentus. Taip pat turėsite užregistruoti įmonės buveinės adresą, numatyti vadovą, apsibrėžti savo veiklos tikslus ir atlikti kitus teisinius žingsnius. Bendrovės, kurios steigia įmones ir rūpinasi visais steigimo darbais, paaiškins, kokių dokumentų reikės jūsų atveju. Parengus dokumentus jums reikės pereiti prie kapitalo formavimo, pvz., jei steigiate uždarąją akcinę bendrovę, į šiam tikslui atidarytą sąskaitą reikės įnešti ne mažiau kaip 2 500 eurų.

Atlikus minėtuosius darbus, visus dokumentus reikia patvirtinti notariškai. Paprastai bendrovės, kurios padeda steigimo darbuose, paruošia visus reikalingus dokumentus ir juos nuveža notarui. Kai notaras patvirtina, kad jam pateikti dokumentai atitinka įstatymų numatytas sąlygas, jie yra pateikiami VĮ Registrų centrui. Čia jūsų įmonė yra užregistruojama. Sveikiname pradėjus naują verslą!