Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

buhalterija

Ieškome buhalterinių paslaugų. Randame įmonę Audita.lt. Pasižvalgome, kas nurodoma interneto svetainėje. Ir randame štai ką: teisines, mokesčių paslaugas, buhalterinę apskaitą, finansų valdymą.

Audita.lt teisinės paslaugos

Kas sudaro šią sritį? Norint išvardyti teks pasiraitoti rankoves, nes sąrašas netrumpas: reorganizavimas, likvidavimas, bankrotas, įstatinio kapitalo didinimas… Viskas? Anaiptol! Dar yra toks dalykas kaip įstatinio kapitalo mažinimas, akcijų perleidimas, IĮ pertvarkymas į UAB, MB pertvarkymas į UAB, PVM registravimas… Gal dabar jau viskas? Ne, dar yra šios sritys: prekės ženklo registravimas, įmonės steigimas. Sakėme – sąrašas netrumpas.

Oi, palaukite, pasirodo, kas dar visko neišvardijome. Prie Audita.lt teikiamų teisinių paslaugų priklauso ir šios: darbo ginčai, atleidimas iš darbo, užsieniečių įdarbinimas, leidimas gyventi Lietuvoje, mokestiniai ginčai, licencijavimas.

Mokesčių paslaugos

Mokesčių paslaugos – tai mokesčių konsultacijos ir mokesčių planavimas. Nevyniosime žodžių į vatą: toli gražu ne kiekvienam sekasi taupyti pinigus. O kai kalba pasisuka apie verslą, taupymo klausimas įgauna dar sudėtingesnį pavidalą.

Kad mokesčiai nebūtų kaip keiksmažodis, geriausias variantas patikėti šiuos iš pažiūros nervinančius darbus profesionalams.

Audita.lt buhalterinė apskaita

Buhalterinės apskaitos srityje pateikiami tokie punktai: pirmas – buhalterinės paslaugos, antras – jeigu keičiate buhalterį. Pastarasis atvejis (buhalterio keitimas) gali priversti nemažai pasukti galvą. Ko gero, bet kokie pokyčiai verčia sukti galvą, bet kam pernelyg apsikrauti, jei sprendimus pateiks specialistai?

Finansų valdymas

Finansų valdymas yra susijęs su klausimu, kiek uždirbate pelno. Taip pat svarbus apyvartinių lėšų valdymas. Vertėtų atkreipti dėmesį į žodį „valdymas“. Akivaizdu, kad kalba sukasi ne apie karalystę su valdovu ir skeptru, tačiau tam tikri procesai tikrai svarbūs, finansus reikia vienaip ar kitaip suvaldyti.

Ne tik skirtumai, bet ir bendrumai

Pristatyti dalykai gana skirtingi. Juk teisė tai ne buhalterija. Tačiau pradėjus domėtis nesunku atrasti daug bendrų vardiklių. O bene didžiausias bendras vardiklis šitoks: tiek teisinės, tiek mokesčių paslaugos, tiek buhalterinė apskaita ir finansų valdymas yra būtini dalykai versle. Todėl dar kartą peržvelgus straipsnio antraštę verta papildyti, jog teikiamos paslaugos itin aktualios įmonėms.