Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

elektriniai reguliuojamo aukščio stalai 

Dar visai neseniai į reguliuojamus stalus žmonės žiūrėjo kaip į keistą naujovę, kuri tiesiog prisitaiko prie modernėjančios visuomenės ir demonstruoja plačias mūsų galimybes. Šiandien vis daugiau dirbančių sėdimą darbą supranta, kad tai yra didžiulis privalumas. Specialistai pranašauja, kad rinką užkariaujantys el. reguliuojamo (kilnojamo) aukščio stalai ateityje taps norma, o jais naudotis pradėję jau dabar bus pranašesni komfortabilumo, geros savijautos ir darbo efektyvumo prasmėmis. Kodėl verta rinktis reguliuojamus stalus ir kokią naudą jie gali atnešti tiek darbovietei, tiek žmonėms?

Sveikata

Biologiškai žmogus yra sukurtas nuolat judėti, tad turės praeiti dar daug laiko, kol evoliucija prisitaikys prie šiandieninio mūsų gyvenimo būdo. Tad kol kas turime suprasti, jog dėl nuolatinės statiškos padėties gali atsirasti nugaros, kaklo, rankų ar kojų skausmai, mažas judėjimas yra viena pagrindinių širdies ir kraujagyslių ligų priežasčių, o ilgas sėdėjimas dažnai lemia prastą nuotaiką, nekokybišką miegą ir begalę kitų problemų. El. reguliuojamo (kilnojamo) aukščio stalai suteikia galimybę nuolat keisti savo poziciją ir dirbti tiek stovint, tiek sėdint. Taip įdarbinsite kojų, pilvo, nugaros, pečių raumenis ir palaikysite aktyvią kraujo ir deguonies apykaitą, todėl jausitės geriau ir būsite sveikesni.

Produktyvumas

Dėl nuolatinio sėdėjimo žmonės aptingsta ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Jiems pradeda trūkti deguonies, todėl prastėja koncentracija, reakcija, gali apimti mieguistumas, dingti motyvacija. Tai nenaudinga tiek darbuotojus samdančioms įmonėms, tiek savarankiškai dirbantiems specialistams. El. reguliuojamo (kilnojamo) aukščio stalai padės išspręsti šią problemą ir pagerins jūsų darbo efektyvumą bei produktyvumą.

Pridėtinė vertė

Kol kas Lietuvoje el. reguliuojamo (kilnojamo) aukščio stalai dar nėra tapę įprastu reiškiniu, todėl nemaža dalis įmonių naudojasi įprastais stalais. Kadangi žmonės rūpinasi savo sveikata ir ieškodami darbovietės didelį dėmesį skiria papildomoms naudoms, turėdami ergonomiškas darbo vietas padidinate šansą pritraukti daugiau lojalių darbuotojų. Neteigiame, kad tai yra pagrindinis rodiklis, kuris pritrauks žmones dirbti pas jus, tačiau galite numanyti, kad akiratyje pasitaikius panašioms darbo vietoms, jie tikrai pasirinks tą, kuri pasiūlys galimybę dirbti patogiai ir nekenkiant sveikatai. O gal domina mobilus sulankstomas posėdžių stalas? Jis idealiai tinka posėdžiauti neįprastose vietose arba ten, kur vietos trūksta…