Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

apšiltinimas putomisKiekvienas iš mūsų nori, kad tiek namiškiai, tiek svečiai mūsų namuose jaustųsi kuo puikiausiai. Tačiau labai didele tobulo jaukumo dalis – tai tinkamas namų apšiltinimas. Tinkamai neapšiltinus namų, gauti taip trokštamos šilumos yra tiesiog neįmanoma. Tačiau besidomint įvairiausiais šiltinimo darbais bei siūlomomis medžiagos, tikriausiai ne vienas iš mūsų susimąstė: kokia medžiaga labiausiai tiktų mano namams? Įvairiausių medžiagų pasirinkimas yra nepaprastai didelis, todėl nenuostabu, kad paprastas klientas yra pasimetęs. Tačiau nors matome, kad medžiagų yra be galo daug, vis dažniau pastebime, jog nemažai žmonių naudoja putų poliuretaną. Už visai nedidelę kainą, vis daugiau ir daugiau žmonių nusprendžia apšiltinti savo namus su šia medžiaga. Tačiau kuom putų poliuretanas yra toks nuostabu? Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui?

Poliuretano putos nėra pati populiariausia šiltinimo medžiaga pasaulyje, tačiau labai dažnai ji sutrina savo konkurentus į miltus. Užsienyje šiltinimas putų poliuretanu yra kur kas populiaresnis, nes jis stipriai sumažina šilumines išlaidas ir apsaugo namus nuo niekam nepatinkančios drėgmės. Mūsų tėvynėje putų poliuretanas dar nesulaukė tokio pripažinimo, tačiau jau daug namų šeimininkų nusprendžia pasirinkti šį šiltinimo būdą, nes jis pažymi nepaprastu efektyvumu.

Šiltinimas putų poliuretanu yra visai nesudėtingas darbas. Su specialios įrangos pagalba, šį medžiaga yra užpurškiama ant šiltinamo ploto. Šis nestandartinis apšiltinimo metodas parodo, jog poliuretanas gali apšiltinti net sunkiausiai pasiekiamus namo plotus. Medžiagos universalumas puikiai tinka sienų šiltinimo bei sandarinimo darbams. Termoplastinis poliuretanas – tai pati geriausia medžiaga, labiausiai tinkanti patiems sunkiausiems šiltinimo darbams. Medžiagos atsparumas drėgmei apsaugos jūsų namą nuo drėgmės ir nieku gyvu neleis formuotis pelėsiui. Poliuretano putos – tai labai lengva šiltinimo medžiaga ir šiltinimo darbams naudojamas sluoksnis yra gan plonas. Dirbant su poliuretanu, šiltinimo darbai atliekami greitai ir efektyviai, kadangi medžiagos stingimo greitis yra nepaprastas, o prieš pradedant darbus šiltinimo paviršius nereikalauja jokio ypatingo paruošimo. Dėl šių priežasčių ekologiškos ir universalios šiltinimo putos nepriekaištingai apšiltina namus, o rezultatai kalba patys už save, tad medžiagos populiarumas kaip niekad greitai auga.

Apšiltinimo medžiagų įmonė „Gamo“ turi puikų pasirinkimą, tiek uždarų, tiek atvirų porų poliuretano putų. Atvirų porų poliuretanas labiausiai tinka naujos statybos namams, nes jis suteikia namams tvirtumo ir šilumos už labai prieinamą kainą. Atvirų putų poliuretanas puikiai tinka tiek vidiniam, tiek išoriniam vedinio namo šiltinimui. Komercinės paskirties pastatams, gamykloms naudojamas jau kitoks, uždarų porų poliuretanas. Jo sunkumas, kietumas, tvirtumas bei atsparumas puikiai tinka metalo, betono konstrukcijoms. Gamo purškiamos putos pasižymi dar neregėtu universalumu. Norėdami sužinoti daugiau ir rasti tinkamiausią medžiagą savo namų apšiltinimui, visus svarbiausius patarimus galite rasti įmonės svetainėje https://www.gamo.lt/siltinimas-poliuretanu/.