Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Ilgą laiką svajojote apie sėkmingą ir laimingą santuoką, tačiau neilgai trukus po ilgai lauktų sutuoktinių jūs ėmėte jaustis nelaimingi ir supratote, jog vis dėlto jūsų santuoka nėra jau tokia laiminga? Iki šiol jūs išbandėte daug įvairių sprendimų, kurių pagalba bandėte sutvirtinti savo santykius ir sulipdyti griūvančią santuoką, tačiau niekas, ką bandėte, jums nepasiteisino? Šią akimirką jūs jaučiatės pakankamai prastai ir manote, jog su savo antrąja puse jūs nebeturite jokios bendros ateities? Tuomet suprantama, kad pradėjote galvoti ir apie savo santuokos nutraukimą.

Deja, bet kartais skyrybos iš tikrųjų būna vienintelė išeitis ir sprendimas, kurį reikia priimti norint susigrąžinti savo laimingą gyvenimą. Tačiau tokioje situacijoje jūs taip pat turėtumėte labai gerai apgalvoti daugybę skirtingų detalių, nuo kurių galėtų tiesiogiai priklausyti ir galutinis rezultatas. Juolab, kad skyrybos visuomet yra skaudus gyvenimo etapas, kurį išgyventi tikrai nėra jau taip lengva, kaip galbūt kai kuriems žmonėms iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti.

Taigi, kaip galėtumėte pasiruošti jūsų laukiančiam skyrybų procesui? Visų pirma jums reikėtų „susitarti“ patiems su savimi. Tai reiškia, kad jūs turite būti visiškai tikri dėl tokio savo būsimo sprendimo, kuris reikšmingai pakeis judviejų gyvenimus. Nemanykite, kad bus kelias atgal. Jei jūs išsiskirsite, greičiausiai tai bus visam gyvenimui. Trumpiau tariant, labai nedidelė dalis išsiskyrusių porų vėl susieina kartu ir pradeda savo santykius lipdyti iš naujo.

Taip pat svarbu, kad jūs pasistengtumėte civilizuotai išspręsti bent dalį svarbių klausimų. Jei jūs skirsitės neišsiaiškinę pagrindinių dalykų, kurie svarbūs tiek jums, tiek ir jūsų antrajai pusei, skyrybų procesas gali tapti daug labiau komplikuotas. Tačiau jei jums vis dėlto pavyks atrasti kompromisus ir taikiai išspręsti daugybę klausimų, santuokos nutraukimas nebeturėtų atrodyti pernelyg bauginantis ir sudėtingas.

Žinoma, turite apgalvoti ir savo būsimų veiksmų planą, nuo kurio priklausys ir jūsų tolimesnis gyvenimas, kurį gyvensite išsiskyrę. Tai reiškia, kad jokiu būdu neturėtumėte būti susitelkę vien tik į savo santuokos nutraukimą, nė nepagalvodami apie tai, kas jūsų laukia ateityje. Šiuo atveju turite apsvarstyti daugybę klausimų – pradedant tuo, kur gyvensite, ir baigiant tuo, kokios bus jūsų mėnesinės pajamos. Be to, svarbu, kad pagalvotumėte ir apie finansinius įsipareigojimus, kuriuos šiuo metu jūs galite kiekvieną mėnesį padengti drauge. Todėl galite būti tikri, kad tikrai yra ne vienas klausimas, kurį vertėtų tinkamai išspręsti ir apgalvoti.

Visame šiame jūsų laukiančiame santuokos nutraukimo procese svarbų vaidmenį gali suvaidinti ir profesionalus Skyrybų centras, kuriame dirba patyrę skyrybų advokatai. Jei jūs sau į pagalbą pasitelksite skyrybų advokatus, labai tikėtina, kad galėsite santuoką nutraukti kur kas sklandžiau ir be didesnio streso.