Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Norite pakoreguoti savo namų interjerą nepaverčiant viso šio proceso tikru košmaru? Floristikos prekių ir interjero parduotuvė GeliuPasaulis.lt atskleidžia praktiškus patarimus, kaip galėtumėte lengviau pasiekti norimą rezultatą.

Kas gali akimirksniu pakeisti kiekvieną kambarį?

Labai paprasta – ant sienų kabančius meno dirbinius nuleiskite žemiau. Žmonės yra pratę paveikslus kabinti pernelyg aukštai, tačiau jie turėtų būti mūsų akių lygyje. Taip pat nemanykite, kad turite ką nors pakabinti ant kiekvienos sienos. Efektyviau meno dirbinius koncentruoti vienoje ar dvejose vietose, o ne paskleisti juos po visą kambarį.

Didelis kambarys – kaip susitvarkyti su tuščiomis erdvėmis?

Jei jūs imatės didelio kambario interjero formavimo užduočių ir jūs įprastai esate „mažiau yra daugiau“ tipo žmogus, tuščias erdves galite užpildyti dideliu baldu arba meno kūriniu. Tokiu atveju didelėje erdvėje viena didelių gabaritų interjero detalė sukurs harmonijos pojūtį ir pritrauks daugiausiai dėmesio.

Jei negalite sau leisti įsigyti didelio paveikslo

Nemanykite, kad tuo atveju, jei jūs neturite galimybės įsigyti didelio paveikslo, savo interjerą sukurti jums seksis kur kas sudėtingiau. Anaiptol. Paveikslą jūs galite nupiešti ir patys. Išsirinkite pačią įdomiausią jūsų kambaryje esančią spalvą (svarbiausia, kad ji nebūtų jau dominuojanti spalva) ir tiesiog nuspalvinkite drobę tokiu atspalviu, pasitelkdami tokius pačius dažus, kuriuos naudotumėte sienoms. To niekaip negalite sugadinti ir tai jums beveik nieko nekainuos. Be to, galite pasinaudoti „Google“ ir pasisemti originalių idėjų iš patyrusių menininkų.

Ką dažniausiai reikia pakoreguoti?

Ne vienas interjero dizaineris pripažįsta, kad dažniausiai jiems jų klientų namuose tenka pakoreguoti grindis ir apšvietimą, todėl dėl viso pikto į visą tai turėtumėte atsižvelgti ir jūs.

Interjero detalių ieškokite internete

Nors vaikštinėjimas po nedideles sendaikčių ar originalių interjero detalių fizines parduotuves gali atrodyti, kaip labai malonus ir širdžiai mielas užsiėmimas, ne kiekvienas turime tam pakankamai laiko. Todėl jei jus domina didelis keramikinių vazonų asortimentas, jūs norite įsigyti dekorui skirtą veidrodį, kvepiančias žvakes ar galvojate įvertinti didesnę reprodukcijų pasiūlą, būtinai pasinaudokite internetu.

„Slaptas“ patarimas jūsų svetainei

Puikiai atrodančiai svetainei reikia komfortiškos sėdėjimui skirtos erdvės, vietos padėti kavos ar arbatos puodeliui ir vietos skaitymui. Tačiau žmonės dažniausiai pasiduoda atgyvenusioms taisyklėms ir visus baldus savo svetainėje išdėsto prie sienų. Todėl pabandykite savo svetainės interjero atnaujinimo darbus pradėti nuo joje esančių baldų priartinimo arčiau kambario centro. Jei kambaryje trūksta sėdimų vietų, svetainę papildykite patogiomis kėdėmis ar foteliais. Tai padeda šią namų erdvę paversti jaukesne ir socialesne.

Turint kambarį, kuris tiesiog atrodo nuobodžiai

Pagrindinis nuobodžiai atrodančių kambarių vardiklis yra spalvų trūkumas. Taigi, pradėti galite nuo grindų, galiausiai kildami aukštyn. Pavyzdžiui, jūs galite įsigyti įvairių raštų kilimą (jei mėgstate modernų stilių, galite pasirinkti geometrinių raštų kilimą, o jei mėgstate tradicinius sprendimus – rinkitės margą kilimą). Taip pat jūs galite atsižvelgdami į savo sienų ir baldų spalvas nustatyti pagrindinius tonus, kuriuos panaudotumėte rinkdamiesi pagalvėlių užvalkalus ir kitas interjero detales.

Dar vienas naudingas patarimas

Neleiskite sau pernelyg ilgai galvoti apie vieną ar kitą interjero sprendimą, o tiesiog jį išbandykite! Visuomet yra labai lengva pasakyti, kad vienas ar kitas daiktas niekuomet netiktų jūsų kambaryje ar nederėtų naujai kuriamame interjere. Kartais vos vieno iš pirmo žvilgsnio pakankamai nereikšmingo daikto vietos pakoregavimas gali turėti reikšmingos įtakos bendram kambario interjerui.