Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Darbe praleidžiame didelę dalį dienos, todėl norisi, kad apranga, kurią vilkime darbo metu, būtų patogi. Tačiau kiekvienas tai gali suvokti skirtingai. Vieniems patogi apranga reiškia laisvalaikio drabužius, o kitiems – tiesiog svarbu gerai jaustis ją vilkint. Taigi nieko keisto, kad drabužius darbui kiekvienas renkasi pagal savo poreikius. Vis dėlto ne visuomet norai atitinka reikalavimus. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kaip išsirinkti patogią aprangą darbui, ir aptarsime, ar džemperiai bei kiti laisvalaikio drabužiai gali būti pritaikyti darbo aplinkoje.

Įvertinkite drabužio dydį ir medžiagą

Renkantis aprangą darbui, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į tai, ar ji graži, bet ir į drabužių dydį bei medžiagą. Prisiminkite – su jais turėtumėte jaustis laisvai ir patogiai. Tinkamo dydžio drabužiai nevaržys judesių ir gražiai kris ant kūno. Todėl tikėtina, kad dienos metu būsite produktyvesni ir labiau pasiruošę darbui, nes nereikės sukti galvos dėl nepatogios aprangos.

Kaip jau minėjome, svarbu atsižvelgti ir į tai, iš kokios medžiagos drabužis pagamintas. Nuo to priklausys tiek jo išvaizda, tiek ilgaamžiškumas, tiek patogumas. Be to, verta nepamiršti, kad skirtingos medžiagos gali būti labiau tinkamos skirtingiems metų laikams. Pavyzdžiui, vasarą rekomenduojama rinktis lengvesnės ir kuo natūralesnės medžiagos drabužius, o žiemą – storesnius ir geriau sulaikančius šilumą. Taip pat įvertinkite, kokioje aplinkoje – šiltesnėje ar vėsesnėje – dirbate. Tai padės išsirinkti tinkamus drabužius.

Ar džemperis tinkamas darbui?

Ne paslaptis, kad daugelyje darbo vietų tampa vis labiau įprasta rengtis laisvo stiliaus drabužiais. Tačiau vis dėlto, ar džemperiai yra tinkama apranga kasdieniam darbui? Žinoma, tai labiausiai priklauso nuo to, koks jūsų darbas. Pavyzdžiui, dirbant biure, gali pasirodyti kiek keista jame būti su džemperiu. Tačiau tinkamai priderinus kitus drabužius ir pasirinkus stilingą džemperį su įmonės logotipu, galima sukurti nepriekaištingą įvaizdį.

Neretai pasitaiko, kad džemperiai su spauda įmonės darbuotojams yra dovanojami kokia nors įmonei svarbia proga arba įteikiami kaip paskatinimas motyvuotiems darbuotojams. Tad jei darbo aplinkoje negalioja griežtos aprangos taisyklės, šie drabužiai tikrai gali būti dėvimi, o įdėjus pastangų – dar ir labai stilingai. 

Tikimės, kad perskaičius šį straipsnį, bus kur kas paprasčiau pasirinkti tinkamą ir patogią aprangą darbui. O jei nežinote, ar jūsų darbo vietoje yra priimtinas vienas ar kitas aprangos stilius, nebijokite paklausti kolegų arba vadovo. Tokiu būdu galėsite būti tikri savo pasirinkimu.