Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

ežeras

Lietuva – tai ežerų kraštas! Vienas iš geriausių būdų pailsėti, atsipalaiduoti ir pabūti gamtos apsuptyje, tai yra poilsis prie ežero. Tokio tipo poilsis puikiai tinka norint praleisti romantišką laiką su antrąja puse ar pasilinksminti su draugų kompanija. Poilsiaviečių prie ežero Lietuvoje itin daug, todėl gali būti sunku išsirinkti tokią kuri patenkins visu lūkesčius. Todėl straipsnyje aptarsime kokios poilsiavietės kam labiausiai tinka bei duosime vertingų patarimų planuojant poilsį.

Poilsis dviems. Norintiems ramaus ir romantiško poilsio prie ežero dviems, vertėtų pasirinkti jaukius namelius pakrantėje. Jei labiau domina prabangus poilsis, SPA procedūros, baseinai ir pirtys, vertėtų rinktis viešbučius ir vilas Trakuose, Molėtų bei Prienų rajonuose, Druskininkuose bei Vilniuje.

Poilsis gamtoje su vaikais. Kaip žinia, Lietuvoje gausu puikių apgyvendinimo įstaigų. Čia galima rasti namelių, vilų, viešbučių, SPA ar sanatorijų, kurios įsikūrusios šalia ežerų. Pramogos vaikams bei jų užimtumas garantuoja kokybišką tėvelių poilsį. Keliaudami su atžalomis turėtumėte atkreipti dėmesį į tai ar vieta kurią išsirinkote atostogoms yra orientuota į poilsį su vaikais, tuomet būsite tikri, kad visa šeima bus patenkinta ir puikiai praleis laiką.

Poilsis su draugų kompanija. Keliaujant ilsėtis su draugais dažniausiai norisi turėti daugiau privatumo, todėl tokio tipo poilsiui labiausiai tinka nameliai prie ežero, kadangi čia yra daugiau miegamų vietų bei pakankamai didelė erdvė draugų kompanijai. Šie ir dar daugelis kitų privalumų lemia tai, kad nameliai prie ežero yra ganėtinai populiarūs. Nameliai gali būti labai skirtingi, nuo dviviečių iki šešiaviečių ar net dar didesnių, jie pasižymi puikiai įrengta virtuvės zona, atskiru kiemeliu, bei lauko pavėsine. Nameliai prie ežero puikiai tinka mažoms šventėms: mergvakariui, bernavakriui, gimtadieniui ar tiesiog paprastam draugų susitikimui.

Poilsis vienam. Ne visi žmonės mėgsta keliauti ir ilsėtis su grupe žmonių, kai kurie mėgsta laiką leisti vieni. Tokio tipo poilsiui puikia tinka kempingai, stovyklavietės ir poilsiavietės, kurios yra įsikūrusios prie ežerų ar tvenkinių. Ramus poilsis prie ežero vienam, tai puiki galimybė pabūti su savimi ir geriau pažinti save, tam puikiai tinka šios poilsiavietės, kempingai ir stovyklavietės: Mindūnų kempingas (Molėtai), „Obuolių sala“ (Molėtai), „Sudeikiai“ (Utena), kempingas „Zarasai“, „Viktorija“ (Vilkaviškis), Palūšės kempingas (Ignalina). Tai yra tik keletas iš daugelio vietų kurios puikiai tinka ramiai poilsiui prie ežero.

Lietuva gali didžiuotis savo ežeringais kraštais, nuostabia gamta bei poilsiavietėmis prie ežerų. Kiekvienas kuris nori pailsėti gamtos apsuptyje gali rinktis iš gausybės pasiūlymų ir rasti sau tinkamą variantą, nesvarbu ar poilsiauti ketinama su šeima, su draugais, su antrąja puse ar vienam.