Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

druskininkai

Druskininkai- tai gydomųjų savybių turintis Lietuvos miestas. Šiame mieste galima atrasti net 12 unikalių mineralinio vandens šaltinių, kurie turi gydomųjų savybių ir skiriasi savo mineralizacijos kiekiu. Jau nuo XVII amžiaus pradžios mineraliniai vandenys yra naudojami gydymo tikslams. Praėjo daug laiko, tačiau ir šiandien Druskininkų sanatorijos nepamiršta šių tradicijų bei gydymo metodų, todėl kvėpavimo, sąnarių, širdies ir odos ligų gydymui yra naudojamas purvas, durpių kaukės bei mineralinių šaltinių vanduo.

Poilsis bei SPA procedūros

Į šį miestą atvykstantiems svečiams nereikėtų nerimauti dėl apgyvendinimo įstaigų – čia jų gausybė. Daugelis viešbučių Druskininkuose turi 3-5 žvaigždučių kategoriją, o aptarnavimo lygis yra tikrai aukštas ir profesionalus. Druskininkų miestas drąsiai gali pasigirti didele SPA gausa. Didžioji dalis viešbučių bei sanatorijų siūlo SPA procedūras, pirčių ir baseinų kompleksus, masažus bei sūkurines vonias. Viskas ko reikia tai tik pasikliauti aptarnaujančiu personalu ir mėgautis. Kiekvienas klientas yra išklausomas ir apgaubiamas rūpesčiu, todėl išsakius savo norus ir pageidavimus, jums bus parinkta atitinkama procedūra siekiant patenkinti jūsų lūkesčius ir pagerinti savijautą. Po įvairiausių procedūrų galėsite mėgautis saunos ir garinių pirčių teikiamais malonumais. Jos padės išvalyti kvėpavimo takus bei palengvins kvėpavimą naudojant žolinius aromatus. Po pirčių, baseinų ir SPA malonumų jūsų lauks jaukūs, komfortiški ir erdvūs kambariai, kuriuose galėsite pailsėti ir atsipalaiduoti. Galima teigti, kad miesto vizitinė kortelė tai viešbučiai, sanatorijos ir SPA, Druskininkai šiose srityse yra lyderiaujantis kurortas Lietuvoje.

Aktyvus laisvalaikis

Druskininkai yra pamėgtas ne tik dėl viešbučių, SPA ir sanatorijų teikiamų malonumų, bet ir dėl gausaus pramogų pasirinkimo. Kurortas siūlo aktyvias pramogas, kurios teikia paslaugas nepriklausomai nuo sezoniškumo.

Ištisus metus veikiančiame Druskininkų vandens parke ką veikti ras tiek senjorai tiek jauni žmonės. Šis vandens parkas yra pats didžiausias ir populiariausias akvaparkas visoje Lietuvoje. Parke yra palaikomas tropinio klimato temperatūra, o tropiniai augalai dar labiau pagyviną egzotišką atmosferą ir leidžia pasijusti tarsi tolimuosiuose kraštuose.

Tiems kam labiau patinka šaltukas, Druskininkai taip pat turi ką pasiūlyti – tai yra žymiausia bei vienintelė uždara slidinėjimo trasa ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Snow Arena veikia bei priima svečius ištisus metus. Šis 8 hektarų teritorijos žiemos pramogų kompleksas, siūlo rinktis iš trijų slidinėjimo trasų, todėl ši vieta tinka tiek pradedantiesiems domėtis kalnų slidinėjimu, tiek pažengusiems.

Taigi, Druskininkų miestas puikiai tiks ir tiems kas nori ramiai pailsėti bei atsipalaiduoti, bet ir tiems, kas mėgsta aktyviai leisti laiką.