Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Depiliacija daugeliui asocijuojasi su vasara, kadangi būtent tuo metu rengiamasi labiau kūną atidengiančiais drabužiais, laikas leidžiamas paplūdimiuose ar prie ežero. Nors rodos, kad šaltuoju sezonu tokia procedūra visiškai nebūtina, juk daugelis mėgsta glotnią odą turėti visus metus, o kartais ir progų žiemos metu tikrai atsiranda tam, jog būtų atlikta depiliacija. Depiliacijos priemonės gali būti labai įvairios, todėl kiekvienai moteriai reikia atsirinkti tai, kas joms patinka labiausiai. Vienoms geriausias sprendimas yra skustukai, kitoms depiliacija vašku, tačiau reikia nepamiršti, jog lygiai taip pat kaip priemonės svarbus ir pasiruošimas tokiai procedūrai bei odos priežiūra po jos.

Skustukai suteikia labai trumpalaikį rezultatą, tačiau jais depiliaciją atlikti galima labai greitai, kas tikrai džiugina. Deja, pagrindinė klaida dažnai būna ta, kad prieš depiliaciją oda nenušveičiama ir nepatepama depiliaciniu kremu ar kita priemone, kuri suminkštintų, padėtų procedūrai praeiti kuo sklandžiau. Tokiais atvejais kūno odą gali išberti, plaukeliai įauginėti dėl ko oda tikrai neatrodys dailiai.

Kitos depiliacijos priemonės, tokios kaip vaškas ar cukraus pastą taip pat reikalauja pasiruošimo. Neužtenka užtepti vaško ir su medžiaga jo nuplėšti. Kūno oda turi būti tinkamai paruošta, tuomet pati procedūra bus mažiau erzinanti, efektas geresnis. Depiliacijai priemonių rasite – https://kosmetikosparduotuve.lt/, tačiau kyla klausimas kaip jai tinkamai paruošti kūno odą?

Depiliacijos priemonės turi būti pasiruošiamos iš anksto, vaškas turi būti šildomas, šalia reikia mentelės, jei naudojamas skustukas, tuomet reikės jo ir, žinoma, minkštinančios priemonės, kuri padės odai pasiruošti skutimui. Pasiruošimas prasideda nuo nusiprausimo, oda turi būti švari. Labai gerai, jei ji taip pat yra nušveičiama, nes pašalinama visa negyva oda. Depiliacijai vašku reikia gerai nusausinti odą, depiliacijai skustuku ją reikia suminkštinti specialiu kremu. Po procedūros, reikia pamaitinti odą ir geriausia bent jau tą dieną nesimaudyti. Porą dienų reikėtų vengti saulės, soliariumų, pirčių.

Odos drėkinimas po procedūros labai svarbus todėl, jog bet kokiu atveju tai sudirgina odą. Kad ji būtų nuramintą greičiau galima naudoti drėkiklius su raminamaisiais ekstraktais. Labai tinka aliejiniai losjonai, kurie taip pat turi daug naudos odos maitinimui, minkštumui. Taigi, po depiliacijos pamaitinta oda ne tik greičiau nusiramins, bet ir taps dailesnė.