Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

šiukšliadėžės

Tai lauko baldai, lauko suolai ir suoliukai, gėlinės ir klombos, šiukšliadėžės ir šiukšlių dėžės, atitvėrimo  stulpeliai, lauko fontanai ir gėryklėlės, medžių kamienų ir šaknų apsauginės grotelės ir pan.

Lauko šiukšliadėžės

Žmonės rūpinasi, kad švara ir ekologija vyrautų ne tik namuose, bet ir viešose lauko erdvėse. Tam, kad galėtume tinkamai palaikyti  miesto švarą ir nešiukšlinti kur papuola, būtina visur įrengti kuo daugiau lengvai prieinamų šiukšliadėžių. Lauko šiukšliadėžės suteikia kiekvienam praeiviui didelį patogumą, kadangi nereikia ilgai galvoti, kur mesti su savimi turimas šiukšles. Taip pat  tinkamai jas suderinus su kitais architektūros elementais dalima išgauti ne tik patogų, bet ir gražų visos aplinkos vaizdą.

Kur statomos šiukšliadėžės?

Šiukliadėžės statomos: parkuose, miesto aikštėse, gatvėse, šalia viešojo transporto stotelių, šalia prekybos centrų ir kitųpramogų erdvių, nuosavų namų kiemuose, šalia daugiabučių.

Šiukšlių dėžė su pelenine

Šiukšliadėžės gaminamos iš šlifuoto nerūdijančio plieno lakšto, skirtos lauko sąlygoms, atsparios temperatūros pakyčiams, saulės spinduliams, todėl gaminys tarnauja ilgesnį laiką. Šiukšlių dėžė pastatoma arba tvirtinama prie pagrindo, įbetonuojant arba išgręžiant ertmę ir tvirtinant specialiu varžtu. Viduje įrengtas tvirtinimo lankas šiukšlių maišui laikyti. Šiukšliadėžė turi dvi atidaromas dureles specialiu rakinamu raktu ir dvi ertmes šiukšlėms įmesti. Viršutinėje dalyje yra cigarėčių gesinimo lentynėlė iš nerūdijančio plieno, nuorūkos nepatenka į šiukšlių dėžės apatinę dalį, nes yra atskirta metalinė pertvara.

Šiukšlių dėžės vidaus patalpoms

Šios šiukšliadėžės gaminamos elegantiškos, nerūdijančio plieno su švytuojančiais, pakeliamais, nuspaudžiamais bei atmetamais dangčiais, įvairių tipų plastikinės šiukšliadėžės. Gaminamos šiukšlių dėžės atliekų rūšiavimui, bei klasikinės, ant ištraukiamos platformos, virtuvės spintelėse montuojamos šiukšlių dėžės.