Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

žiedasDeimantai yra populiariausias sužadėtuvių žiedų pasirinkimas. Deimantas pats kiečiausias natūralus mineralas, kuris simbolizuoja tvirtumą ir nepalaužiamumą. Kaip nepasimesti ir nesuklysti, renkant žiedą mylimai moteriai?

Pasirinkite formą

APVALŪS DEIMANTAI

Kai pasirenkate deimantą, pirmiausia turite pasirinkti formą. Jei abejojate, kokią formą pasirinkti, gali būti naudinga tai žinoti: apvalūs deimantai yra pats populiariausias pasirinkimas dėl subtilumo, lengvumo įvaizdžio ir neįtikėtino blizgesio. Apvalūs blizgantys deimantai sudaro maždaug tris ketvirtadalius visų deimantų pirkimų.

KITŲ FORMŲ DEIMANTAI

Vadinami „Princesės deimantai“ yra stačiakampio formos, pasižymintys šiuolaikišku grožiu, kuris atrodo puošniai savo suderintais įmantriais klasikiniais ir geometriniais parametrais ir yra antras pasirinkimas pagal populiarumą. Ovalo ir kriaušės formos deimantai yra ryškesnių formų ir dėl to padeda pirštams atrodyti ilgesniems ir plonesniems. Širdies formos deimantai išreiškia Jūsų jausmus ir yra dažnas romantikų pasirinkimas.

 

Yra keturi pagrindiniai deimanto vertinimo kriterijai, kurie nulemia jo vertę. Šis standartas yra naudojamas viso pasaulio briliantų vertinimo pramonėje:

  1. Briaunavimas – svarbiausias kriterijus, nulemiantis deimanto kainą;
  2. Švarumas – tai brilianto skaidrumas, įvairūs intarpai ir nešvarumai nematomi plika akimi;
  3. Spalva – ji dažniausiai varijuoja nuo visiškai baltos iki geltonos ar rudos. Brangiausi deimantai neturi jokio atspalvio;
  4. Karatai – tai deimanto svoris, kuris yra taip pat vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių jo kainą, kuo jis sunkesnis, tuo vertingesnis.

Kaip ir žmonės – visi deimantai pasaulyje yra skirtingi ir unikalūs, todėl Jūs nerastumėte identiškų deimantų. Vienas gali labiau žėrėti ir atspindėti saulės šviesą, kitas – turėti įvairius intarpus ir spindulius, kurių kitame deimante neišvysite. Todėl rinkdami žiedą su briliantu savo mylimam žmogui jauskitės užtikrinti – tai yra vienintelis ir unikalus papuošalas pasaulyje.