Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

procedurosStromos vaskuliarinės frakcijos ląstelės (SVF) yra nauja kamieninių ląstelių terapijos forma, kurią sudaro kamieninės ląstelės, surinktos iš riebalinio audinio (riebalų), esančių mūsų kūne.

Šios ląstelės žavi tuo, kad ji suteikia vilties žmonėms, kenčiantiems nuo daugybės uždegiminių ir degeneracinių ligų. Jei jūs ar jūsų pažįstamas asmuo kada nors kovojo su uždegimine ar degeneracine būkle, žinote, kokį poveikį tai daro gyvenimo kokybei. SVF ištaiso pagrindinį disbalansą, kuris sukelia ligą, o ne tik paslėpia ligos simptomus.

Kamieninės ląstelės taip pat naudojamos ir grožio srityje, atstatant odos stangrumą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad SVF kamieninės ląstelės skatina ilgalaikį paties organizmo gebėjimą atkurti pažeistą, raukšlėtą ar prarastą elastingumą, nesukeliant šalutinio poveikio. Riebalinio audinio SVF kamieninės ląstelės suaktyvina odos ląsteles (fibroblastus ir keratinocitus), kurios skatina odos atsinaujinimą ir apdorotos srities gijimą.

Grožio klinika Kaune atlieka gydymą SVF ląstelėmis, kuris padeda Jūsų odai atgauti gaivumą, glotnumą ir plastiškumą. Kamieninės ląstelės, gautos iš Jūsų riebalinio audinio, leidžia odai natūraliai atsinaujinti, atjaunėti ir vėl tapti skaisčia. Riebalinio audinio SVF kamieninės ląstelės padeda panaikinti visus pokyčius, kurie natūraliai atsiranda su amžiumi. Tai leidžia ilgiau išlaikyti jauną išvaizdą ir išvengti plastinių operacijų. Kamieninių ląstelių veido injekcijos yra ideali alternatyva cheminiams ar chirurginiams metodams. SVF ląstelės renkamos iš lengvai prieinamo riebalinio audinio (riebalų) su minimalia chirurgine intervencija, rezultatas išlieka ilgiau nei 12 savaičių.

Indikacijos riebalinio audinio ląstelėms naudoti grožio procedūroms:

  • Sausa, dehidratuota oda;
  • Raukšlės;
  • Gyvybingumą praradusi ir papilkėjusi oda;
  • Elastingumą praradusi oda;
  • Randų zonų mažinimas;
  • Kitos odos problemos, kurias įvertina specialistai.

Kokia šios procedūros kaina?

Ląstelių persodinimo kaina kiekvienam asmeniui yra individuali ir nustatoma konsultacijų su specialistais metu, ji priklauso nuo pacientui reikalingos korekcijos.