Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

bagažas

Jei planuojate trumpą išvyką lėktuvu, greičiausiai rinksitės keliauti tik su rankiniu bagažu, norėdami taupyti savo laiką ir pinigus. Prieš kelionę svarbu įsitikinti, kad žinote avialinijų, kuriomis planuojate keliauti rankinio bagažo dydžio standartus ir svorio apribojimus, nes jie skirtingose ​​oro linijose skiriasi ir net šiek tiek viršijus juos, tai Jums gali užtraukti didesnę baudą.

Keliauti tik su rankiniu bagažu yra greičiau, nes yra išvengiama bagažo pridavimo ir atsiėmimo eilių, taip pat ir saugiau, nes savo daiktus visada turite su savimi, todėl nereikia jaudintis, kad Jūsų lagaminai atsidurs Tenerifėje, kol esate Lanzerotėje. Taip pat nereikės jaudintis, kad Jūsų krepšys ar lagaminas bus apibraižytas, sulaužytas ar kaip kitaip sugadintas. Dar prie privalumų keliaujant vien su rankiniu bagažu būtų galima priskirti ir tai, jog taip keliauti pigiau. Pasiimdami rankinį bagažą vietoj registruoto bagažo, kelionės metu galite išvengti registruoto bagažo mokesčių. Ir galiausiai tai Jums suteiks mažiau streso kelionės metu, nes visi Jūsų asmeniniai daiktai bus šalia Jūsų.

Kaip sutalpinti visus reikiamus daiktus į rankinį bagažą?

Svarbiausia yra gudriai ir apgalvotai susiplanuoti ir susidėlioti savo mantą. Susidarykite būtiniausių pasiimti daiktų sąrašą ir neimkite visko iš eilės su ta mintimi “o jei netyčia prireiks”.

Pavyzdžiui, batai užima didžiąją dalį vietos, todėl imkite tik vieną porą, na o jei kelionės metu vis dėl to prireiks dviejų porų, sunkesnius ir daugiau vietos užimančius batus apsiaukite keliaudami, o lengvesnius sutalpinkite į bagažą. Taupant vietą, į juos galima sudėti lengvesnius sulankstytus daiktus arba aksesuarus. Rinkitės lengvesnius drabužius, kurie greitai džiūna ir dera tarpusavyje. Būkite kūrybingi! Pasiimkite skarelę, kurią galima bus panaudoti ir pagal paskirtį ir kaip patiesalą paplūdymyje, tai padės užimti mažiau vietos lagamine.

Kaip pakuoti daiktus?

Nelankstykite drabužių į kvadratėlius, tai ne tik būdas, kuris užims daug vietos, tačiau ir drabužiai liks susiglamžę. Pats geriausias ir mažiausiai vietos užimantis drabužių pakavimo būdas yra susukimas į ritinėlius. Net patys nustebsite, kiek daug galima visko sutalpinti!