Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

skalbimo mašinų remontas

buitinė technika daugelio mūsų namuose tarnaują metų metus, tačiau pasitaiko atvejų, kai tenka pasirūpinti jos remontu. Skalbimo mašinos – ta technika, kuriai parodžius pirmuosius gedimus, neverta bėgti į prekybos centrą ieškoti naujos, pirmiausia reikėtų pasidomėti, kiek kainuotų skalbimo mašinų remontas. Daugelyje didesnių ir mažesnių miestų, skalbimo mašinų meistrų netrūksta.

Ką galite padaryti patys?

Dažniausiai skalbimų mašinų remonto žmonės ima ieškoti tuomet, kai prietaisas rodo labai aiškius signalus, kad kažkas negerai. Pavyzdžiui, po skalbimo ištraukti drabužiai būna vis tiek purvini, nemaloniai kvepia. Taip pat tais atvejais, kai skalbiant atsiranda neįprastas garsas, reikėtų kuo skubiau kreiptis į meistrą, kuris įvertintų skalbimo mašinos būklę. Dažnai meistrai sulaukia skambučių ir dėl to, kad skalbimo mašina neišleidžia vandens arba priešingai, sutrinka vandens surinkimo mechanizmas. Tačiau ne visada tokiais atvejais verta kviesti meistrą.

Pavyzdžiui, jeigu pastebėjote, kas po skalbimo drabužiai neišskalaujami gerai, šią problemą įveikti galite patys. Kartais pakanka praplauti skalbimo miltelių stalčiuką, filtrą, esantį prie vandens padavimo žarnos. Taip pat ir vandens padavimo žarną, jeigu joje užsilikę nešvarumų. Tokios gudrybės gali padėti ir skalbiniai vėl bus skalaujami tinkamai.

Taip pat dažnai į meistrus gyventojai kreipiasi dėl mašinoje susikaupusių kalkių, tačiau ir tai galima pašalinti patiems. Kad kalkės nesikauptų, pirmiausia, reikia reguliariai užstatyti aukštos temperatūros plovimą. Pageidautina, daugiau kaip 90 laipsnių karščio. Ne vėlu pradėti tai daryti, jeigu anksčiau nežinojote. Užstatykite ilgiausią mašinos programą ir įberkite šiek tiek citrinos rūgšties. Tai turėtų padėti ir skalbimo mašinų remontas Jums nebus reikalingas.

Kada reikalingas remontas?

Kai gedimai nesudėtingi, jais galite pasirūpinti patys, tačiau jokiu būdų nepatariama eksperimentuoti su technika, kai matyti,jog reikalinga profesionalo pagalba. Pirmiausia, tai atvejai, kai akivaizdžiai sutrinka mašinos elektronika. Pavyzdžiui, mašina neatlieka reikalingų funkcijų, neišskalbia iki galo ir užstringa, jos ekrane matyti nesuprantami užrašai. Tokiais atvejais būtina kreiptis į meistrą, kuris pasirūpins, kad būtų atliktas profesionalus skalbimo mašinų remontas. Be to, meistras pasidalins ir paprastais patarimais, kaip tinkamai naudoti techniką, kad ši daugiau negestų, nekeltų papildomo triukšmo ir tinkamai atliktų funkcijas. Pasirodo, būtent dėl netinkamos mašinų priežiūros ar neteisingo pajungimo, vėliau kyla itin daug skalbimo mašinų gedimų.