Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

lauko baldai

Lauko erdvę galima įsirengti ne tik nuosavų namų terasose ar dideliame sklype, bet ir turint mažiau vietos. Lauko baldai – ilgametė investicija, kuri gali tarnauti ne vieną sezoną, tad patariama rinktis baldus pagamintus iš tvirtų ir drėgmei atsparių medžiagų, pavyzdžiui, iš aliumininio rėmo konstrukcijų, grūdinto stiklo stalviršių ir iš sintetinio pluošto vytelių pagaminntus baldus. Šiuolaikinių lauko baldų priežiūra nesudėtinga, užtenka juos nuvalyti drėgna šluoste. Daugelį nuimamų pagalvių užvalkalų galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.

Koks populiarus baldų tekstūrų derinimas?

Šį sezoną itin populiarus skirtingų tekstūrų derinimas. Rekomenduojama drąsiai eksperimentuoti, žaisti skirtingomis formomis, medžiagomis  ir raštais. Išskirtinio dizaino  lauko baldai gali tapti pagrindiniu kiemo akcentu. Naudojama daug dekoratyvinių pagalvėlių skirtingų atspalvių. Lauko baldų kolekcijoje dominuoja žemės spalvų tonai, pirkėjai mielai renkasi pastelinių atspalvių baldus, kurie lengvai įsilieja į naturalią lauko aplinką.

Baldai ieškantiems ypatingo komforto

Iškantiems ypatingo komforto patariama rinktis kabančius lauko krėslus- jie leidžia puikiai atsipalaiduoti ir pailsėti. Populiarūs išlieka ir hamakai, jei anksčiau jiems pakabinti reikėdavo dviejų greta augančių medžių, tai šiandien hamakai gaminami su specialiu stovu. Į madą grįžta sodo sūpynės. Jos turi  stilingus stogelius, todėl, todėl siūbuoti sode galima net ir plieskiant saulei ar lynojant lietui. Populiarėja ir paplūdimio gultai, jie įrengiami parkuose ir namų kiemo teritorijoje.

Ką reikia žinoti apie terasas?

Terasos yra funkcionali ir daugelio geidžiama vieta, kurioje galima poilsio zoną įrengti ir vasarą perkelti valgomąjį. Terasas įprasta rengti greta namo, paprastai jos būna prie jo prišlijusios. Renkantis kurioje namo pusėje terasa bus, reikėtų apgalvoti, ar saulės šviesa į ją pakliūti turėtų pirmoje dienos pusėje ar jau vakarėjant. Terasos įrengimui rinkites tiktai kokybiškas medžiagas ir patikimus patirties turinčius meistrus.