Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

siusk pigiauNorėdami siųsti siuntas į Norvegiją, visų pirma pasidomėkite, kiek ši paslauga kainuoja galite sužinoti pasinaudojus interaktyvia kainų skaičiuokle, kurią galite surasti internetiniame siuskpigiau.lt puslapyje.

Kaina yra skaičiuojama, įvertinus siuntos dydį ir svorį. Dėl to, rekomenduotina siuntą pakuojant rinktis optimalaus dydžio dėžę. Patogu tai, kad kurjerių tarnyba teikia siuntų pristatymo nuo durų iki durų paslaugą, taip būsite garantuoti, kad siunta saugiau ir operatyviai bus pristatyta adresatui. Svarbiausia, nepamiršti kuo tiksliau nurodyti tiek savo, tiek gavėjo adresą. Taip pat patogu tai, kad visas skubias siuntas galima siųsti į bet kurią Norvegijos vietą, kad ir kaip ji nutolus būtų nuo didžiųjų miestų ir sostinės.

Galima rinktis iš dviejų galimų skubių siuntų pristatymų būdų: Express, kuris trunka 1-2 darbo dienas ar economy, kuris trunka 4-5 darbo dienas. Antrasis būdas prailgins siuntos gavimo laiką, tačiau kainuos pigiau. Taip pat siunčiant įvairias siuntas į Norvegiją, reiktų pasidomėti ar jūsų siunčiami daiktai nepatenka į draudžiamų daiktų sąrašą. Taip yra dėl to, kad ši šalis nepriklauso Europos Sąjungai. Tikslią informaciją apie tai galite rasti LR muitinės internetinėje svetainėje. Taip pat papildomai paskaitykite ir siuntų siuntimo taisykles, muitinės deklaravimo procedūros reikalavimus, nurodant siuntos turinį ir vertę.

Na, o įsitikinus, kad nieko draudžiamo jūsų siuntoje nėra, svarbiausia tinkamai ją supakuoti. Svarbu, kad siuntos turinys būtų stabilus ir dėžė pilnai užpildyta, be papildomų tarpų. Tai padaryti galite popieriaus intarpais, poliuretano granulėmis ar senais laikraščiais, taip apsaugosite visą siuntos turtinį nuo galimų mechaninių pažeidimų. Kai būsite ją paruošę, tuomet galite išsikviesti kurjerį ten kur jums patogu į namus ar savo vietą.