Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

kku

Norintiems įsigyti būstą, tenka nemažai įveikti įvairių biurokratinių kliūčių ir apsilankyti neviename banke, kad gauna teigiamą atsakymą dėl būsto paskolos suteikimo. Tad, kam galėtumėte pretenduoti į šią paskolą, jums reikės pateikti įrodymus apie jūsų darbo stažą, gaunamas pajamas, kredito istoriją ir šeimynines aplinkybes. Be abejo, turite būti sulaukęs pilnametystės ir gauti nuolatines pajamas.

Būsto paskolos dydį, galima preliminariai sužinoti pasinaudojus paskolos skaičiuokle, esančia internetinėje kku.lt svetainėje. Joje reiktų įvesti pagrindinę informaciją apie save. Pavyzdžiui: norimą paskolos sumą, terminą, palūkanų normos, bendrą būsto paskolos kainos metinę normą. Tuomet sužinosite kokia bus įmoka ir administravimo mokesčio dydis. Galima nusiųsti ir užklausą dėl individualaus pasiūlymo, įvertinus šeimos mėnesio grynąsias pajamas, šeimos narių skaičių, mėnesinius įsipareigojimus bei nurodyti savo kontaktinius duomenis. Paskolos dydis priklauso nuo šeimos finansinių galimybių. Kauno kredito unija gali išduoti paskolas būstams nuo 3000 iki 100 000 eurų, kurios gali būti išduodamos 30 metų terminui.

Žinoma, paskolą būsto įsigijimui, galima grąžinti ir anksčiau nustatyto termino. Taip pat jei dirbate užsienyje, turite pateikti dokumentus apie tai, kad turite nuolatinį darbą ir galite įrodyti gaunamas pajamas. Dažniausiai tai yra darbo sutartis ir išrašas iš banko. Be paskolos, skirtos būsto įsigijimui, galima kreiptis ir dėl finansinės pagalbos jo remontui ar įsirengimui.

Dažnai būsto paskolos yra neišduodamos būsto remontui, todėl siūloma pasinaudoti vartojimo kreditu. Jei jums reikalinga didesnė paskola, tuomet paskolą remontui galite pasiimti įkeičiant nekilnojamą turtą. Tam, kad būtų garantuojamas paskolos grąžinimas, skaičiuojama suma nuo 85 procentų turto vertės arba mažesnės kainos sumos.

Visiems, planuojamiems teikti paraišką dėl būsto ar vartojimo paskolos, skirtos remontui yra teikiamos nemokamos finansinės konsultacijos.