Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Norite po dienos darbų pajusti kuo daugiau malonumo, geriausia – seksą, tačiau neturite žmogaus šalia, kuris galėtų tuo mėgautis kartu su jumis? Tokiu atveju, žinoma, geriausias pasirinkimas yra masturbacija, kuri dažnai savo keliamomis emocijomis yra maloni ne ką mažiau nei seksas.

O kad viskas būtų kur kas paprasčiau, tai yra, galima būtų dėti kuo mažiau pastangų, tačiau potyriai būtų kuo geriausi – siūlomi masturbatoriai, kurie yra labai įvairūs, tad dažniausiai nesunkiai rasite tuos, kurie ir kelia geriausias emocijas.

Kas yra masturbatorius?

Masturbatorius dar kitaip yra vadinamas sekso žaislų. Jis yra skirtas suteikti sau pačiam – geriausias emocijas, kurios yra panašios kaip ir sekso metu. Žinoma, kad masturbacija su sekso žaislais yra kur kas paprastesnė ir dažniausiai reikalauja kur kas mažiau pastangų, galiausiai, patiriami malonumai yra kur kas didesni. Tai daugelį ir skatina rinktis masturbatorius, o ne viską atlikti su ranka.

Šiuo metu rinkoje yra siūlomi kelių tipų masturbatoriai:

1.     Analiniai.

2.     Vaginaliniai.

3.     Oraliniai.

Jie tikrai nėra labai griežtai normuojami pagal lytį. Kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam labiausiai patinka. Svarbiausia, kad žaislai gana pigūs, tad dažniausiai be didelių investicijų galima išbandyti kelis modelius, kol pavyksta rasti keliančius pačias geriausias emocijas.

Dažniausiai tokie sekso žaislai yra gaminami iš silikono, kuris ne tik labai malonus, tačiau taip pat ir suteikia didesnį slydimą, kurio dažniausiai reikia ir moterims, ir vyrams. Taip pat dažniausiai speciali medžiaga labai primena odą, tad ją liesti yra itin gera ir tuo pačiu patiriami potyriai yra labai natūralūs.

Ar man jo reikia?

Geriausiai yra masturbatorių naudas gali kalbėti tie, kurie juos turi. Juk jų patirtys yra iš praktikos. Žinoma, reikia pabrėžti, kad ne visi žaisliukai kelia vienodas emocijas. Daugelis renkasi vienus, o ne kitus, kadangi jie jiems patinka labiausiai. Tačiau kol randamas tas geriausias gali tekti išbandyti nemažai kitų modelių. Tokiu atveju kelias iki jų gali būti grįsta abejonėmis – ar tai tikrai reikalingas žaislas.

Mes manome, kad taip. Tačiau kodėl?

1.     Tyrimai rodo, kad reguliari masturbacija gali padėti vyrui sumažinti prostatos vėžio riziką. Kadangi vyrams ši vėžio forma yra gana dažna – bandyti imtis priemonių, kurios ja sumažina – tikrai verta.

2.     Žinoma, tai yra malonumas, kuris pasiekiamas kur kas greičiau ir paprasčiau nei su ranka. Kai galima mėgautis net kelis kartus per dieną pačiomis geriausiomis emocijos – kodėl gi ne?

3.     Moterims labai sveika patirti orgazmus. Deja, sekso metu toli gražu ne kiekvienam pavyksta tai patirti. Ne tik dėl vyrų nenori stengtis, tačiau ir dėl anatominių dalykų. Tuo tarpu su sekso žaisliukais – viskas kur kas paprasčiau. Moterims siūlome išbandyti G taško masturbatorius, kurie tikrai nepaliks abejingų.

4.     Tiems, kuriuos kankina nemiga, siūloma reguliariai masturbuotis. Tyrimai rodo, kad kuo geriau žmogus prieš naktį yra atsipalaidavęs – tuo jo miego kokybė yra geresnė.

5.     Svarbu vyrams, kad kiekvienos ejakuliacijos metu yra išskiriamos bakterijos, kurios galimai gali sukelti įvairius uždegimus. Taigi, jeigu ne sekso pagalba, tai bent jau masturbacijos – tai yra puiki prevencija.

Masturbatoriaus pasirinkimas

Aptarti pliusai dažniausiai skatina įsigyti sekso žaisliuką, kurio keliami potyriai yra patys geriausi. Tiesa, šiuo metu rinkoje siūlomi masturbatoriai yra tokie įvairūs, kad tenka palyginti nemažai variantų, kol rastas labiausiai tinka. Pirmiausia jie dažnai klasifikuojami pagal tai – kokiai lyčiai dažniausiai tinka. Tačiau tai tik vienas iš rodiklių, galiausiai, nėra taisyklių, kadangi ir viena, ir kita lytis yra tinkama bet kokiam masturbatoriui. Lygiai taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti vibruojantiems, kurie labai patinka tiems, kurie nori pajusti kuo daugiau potyrių. Tiesa, visada geriausiai tinka tokie, kurie turi bent jau kelias skirtingas vibravimo funkcijas. Tai dažniausiai džiugina, nes galima kur kas paprasčiau reguliuoti malonumo teikimo intensyvumą. Taip pat reikia nepamiršti ir išvaizdos, kuri labai kinta. Nors masturbatorių tipai yra įvairūs, tačiau daugiausiai dėmesio sulaukia tie, kurie primena tikru moters arba vyro organus. Tiesa, ir jie patys gali būti atrodantys natūraliau, arba neįprastų spalvų. Šiuo atveju kiekvienas gali rasti sau labiausiai tinkamą, tik reikia skirti dėmesio smulkmenoms.

Kur pirkti?

Išties, šiuo metu rinkoje modelių tiek daug, kad dažniausiai pavyks kur kas greičiau rasti tinkamą pasitarus su specialistu, kurie jais prekiauja. Kadangi dažnai paieškos akis į akį dažniausiai kelia diskomfortą – siūlome konsultuotis internetu. Belieka rasti prekybos vietą, kurioje Jūsų laukia ne tik patarimai, tačiau ir geriausios kokybės prekės, kurios parduodamos lanksčiomis kainomis ir tuo pačiu geriausios kokybės. Taip greičiau rasite tai, ko Jums reikia ir kas garantuoja geriausias emocijas. O jų yra vertas kiekvienas.