Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Gal šiandien iš tikrųjų per mažai dėmesio skiriam sužadėtuvių žiedams? Visada yra labiau akcentuojami vestuviniai žiedai, o sužadėtuvėms skirti jau nublanksta. Bet juk tai taip pat papuošalai, kuriuos nešiosime dar ilgus metus ir norisi, kad jie būtų unikalūs, išskirtiniai bei skirti būtent mūsų bevardžiams pirštukams. Tam, kad būtų išpildytos šios sąlygos, labai svarbu, jog toks juvelyro darbas išpildytų mūsų norus bei tiktų nešioti kiekvieną dieną, kad ir kokį darbą dirbtume ar kur begyventume.

Žinoma, jog svarbu, kad sužadėtuvių žiedai būtų patogūs nešioti. Tam būtinai rinkitės tinkamą jo dydį. Šioje situacijoje dažnai būsimas jaunikis, prieš pasipiršdamas mylimai, nerimauja, ar tiks žiedo dydis, ar pats papuošalas patiks išrinktajai. Visų pirma nepanikuokite ir nurimkite. Juk tik Jūs vienas puikiai pažįstate mylimąją ir žinote jos skonį. Tikriausiai kiekvieną dieną matote, kaip ji rengiasi, kaip šukuojasi plaukus, kokiais kvepalais kvėpinasi ar kokius auskarus veriasi. Ar ji mėgsta puoštis, ar labiau prioritetą teikia minimalistiniam stiliui ir papuošalų neakcentuoja? Pagal šiuos atsakymus į tokius paprastus klausimus galima būtų spręsti, kokie sužadėtuvių žiedai patiktų būsimai nuotakai. Žinoma, labai pagelbėtų ir profesionalaus juvelyro konsultacija. Jis labai greitai galėtų patarti, kokį žiedą pirkti, ar koks mylimai tiktų ir galėtų sukurti bei pagaminti.

Tad žiedo pasirinkime vis dar lieka neatsakytas pagrindinis klausimas – kaip nustatyti sužadėtuvių žiedo dydį? Šį klausimą gali užduoti ir juvelyras, kuriam bus paskirta žiedų gamyba. Lengviausia gali būti, jei pavyktų merginos nešiojamą žiedą atnešti pas juvelyrą. Tuomet jis galės žiedo dydį tiksliai pamatuoti. Pasinaudokite proga, kai mergina bus išvykusi ir palikusi žiedus arba stebėkite ir pasinaudoję tinkama proga „pasiskolinkite“ žiedą „primatavimui“.  Jeigu manote, kad žiedo dydį gali žinoti jos artima draugė, mama ar sesė – tuo galite pasinaudoti ilgai nelaukę. Nepergyvenkite, jei ir nepavyks tiksliai pataikyti su dydžiu. Beveik visi žiedai gali būti tiek didinami, tiek ir mažinami. Tai gali padaryti juvelyrai. Specialių prietaisų dėka jie dydį galės pakoreguoti ir būsima nuotaka galės džiaugtis papuošalu iki vestuvių bei dar daug metų po jų.