Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

,,Parnasas” siūlo profesionalias aukštos kokybės perkraustymo paslaugas, kurios yra sukurtos tam, jog visas perkraustymo procesas įvyktų kuo optimaliau. Nesvarbu, ar persikeliate į kitą Lietuvos miestą, ar į kitą Europos šalį, “Parnasas” užtikrins, kad jūsų persikėlimas būtų be nesklandumų. “Parnasas” teikia platų namų perkraustymo paslaugų asortimentą – nuo momento, kada pradedate svarstyti apie galimybę persikelti, iki pagalbos įsikuriant naujoje vietoje. Kraustydamiesi pirmą, antrą ar netgi trečią kartą galite rizikuoti dėl kai kurių svarbiausių savo daiktų. „Google“ galite rasti begalę patarimų, kaip perkraustyti jūsų daiktus, tačiau tik profesionalūs Parnaso darbuotojai žinos, kaip saugiai pervežti jūsų vertingus daiktus. Nuo sandėliavimo sprendimų iki siuntų apsaugos – Parnasas bus su jumis dėl visko, ko reikia, kad jūsų gyvenimas naujuose namuose būtų pradėtas be streso.

Parnasas gali tapti ir jūsų verslo partneriu

“Parnasas” yra viena iš tų įmonių, kuri puoselėja savo lojalius klientus ir stengiasi, jog viskas būtų atlikta be priekaištų. Šiai dienai įmonė gali pasidžiaugti, jog jais pasitikėjusių žmonių skaičius perkopė netgi 50 tūkst. klientų, tarp kurių yra privatūs asmenys, įvairios lietuvių įmonės, ambasados, Valstybinės įstaigos bei tarptautinės bendrovės. Net nenuostabu, jog per daugiau nei 20 metų Parnasas pelnė daugelio pasitikėjimą. Visa tai yra sunkaus ir ryžtingo darbo rezultatas. Nedvejokite ir rinkitės “Parnasas” jau šiandien.

Parnasas jums gali padėti pasirūpinti ir pakavimo medžiagomis

Ieškote paprasto ir ekonomiško būdo sukrauti savo daiktus pervežimui ar sandėliavimui? Visa tai pasirūpins įmonė “Parnasas”! Pakavimui jums prireiks kartoninių dėžių, kadangi dėžės yra saugios, patikimos ir patvarios. Jos gali būti naudojamos tiek namų ūkiuose, tiek pramonės įmonėse, kurios pakuoja ir siunčia prekes klientams. Planuojate paslėpti visus nereikalingus daiktus, tokius kaip sodo reikmenys, knygos, sezoniniai rūbai ir daugybę kitų daiktų, tačiau jums yra svarbus vietos taupymas? Parnase rasite įvairaus dydžio pakavimo medžiagų. O galbūt ketinate kraustytis į naujus namus ir norite ekologiško varianto? Nėra ko jaudintis! Parnasas taip pat siūlo išsinuomoti skirtingų dydžių dėžes. Čia rasite visko – nuo burbulinių plėvelių, galinčių apsaugoti daugelį trapių daiktų, iki dėžių drabužiams. Reikia patarimo? Kreipkitės į “Parnasas”!