Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Internete tikrai galima rasti daugybę informacijos apie paieškos variklių optimizaciją, tačiau visada viskas, kas randama yra tiesa. Savaime suprantama, kad tie, kurie dar tik mokosi SEO tikrai klaidų neišvengs, o to pasėkoje „Google“ rezultatai gali tikrai nemaloniai nustebinti. Net ir šios srities profesionalai, kuriems SEO paslaugos nėra didžiulė naujiena, kartais suklysta, tačiau naujokai gali rasti netinkamų pavyzdžių ar dar blogiau – klausyti nepatyrusių bičiulių patarimų, o tuos „žygdarbius“ pataisyti gali ne visada pavykti.

Kaip beveik visose disciplinose, taip ir SEO, niekas nėra visą laiką šimtu procentų teisus, ir pati „Google“ tai puikiai supranta, todėl atitinkamai adaptuoja savo algoritmus. Platforma arba jos „robotukai“ (angl. crawlers) dažniausiai ignoruos nedideles klaidas. Vietoj to paieškos platforma supaprastins savo analizę ir nutaikys ją į svetainės dalis, kurios atitinka SEO reikalavimus. Aišku, kad tai nereiškia, kad bus praleisti bandymai piktnaudžiauti ir to pasėkoje bus taikomos ganėtinai stiprios nuobaudos.

Žinoma, kad tai yra paranku naujokams, kurie nesupranta visų SEO įmantrybių. Paieškos variklių optimizavimas yra lygiai tiek pat menas, kiek ir mokslas, o „Google“ puikiai žino, kad ne kiekvienas norintis gali būti Da Vinčio ir Einšteino kombinacija.

Tarkime, kad Jūsų svetainei buvo užsakytos netinkamos SEO paslaugos, tačiau „Google“ gali nekreipti dėmesio tik į nedidelius atitikimus ir ne visiems leisti „praslysti“, o tai gali turėti neigiamų rezultatų ateityje. Jeigu šios problemos nėra tvarkomos, tai paieškos sistema imasi individualių veiksmų. Tai reiškia, kad galite iš viso tapti nerandami internete ir dėl to prarasti potencialius lankytojus. Toks rezultatas gali būti ir laikinas, nes jeigu yra sutvarkomos didžiausios klaidos, galima kreiptis į pačią platformą tam, kad ji būtų dar kartą patikrinta. Tokiu atveju, „Google“ iš naujo peržiūri internetinį puslapį ir jeigu viskas yra gerai, tai turėti reitingai gali būti sugrąžinami.

Dėl to reikia tinkamai pasirinkti specialistą ar įmonę, kurių specializacija yra SEO paslaugos, nes netinkamų rezultatų juk niekas nenori. Visais atvejais, raktažodžiai, svetainės optimizacija turi būti tinkamai sutvarkyti bei apdoroti ir taip bus pasiekti patys geriausi rezultatai „Google“ paieškoje.