Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

korpusiniai baldai

Netolimais laikais sekcijos  atlikdavo saugojimo ir eksplotavimo funkcijas. Sieninės sekcilos užimdavo didelę  būsto dalį. Šiais laikais vertinama neapkrauta erdvė, suteikianti laisvės vaizduotei ir kūrybai. Tobulėjant komunikacijos technologijoms, daugelis buities daiktų sumažėjo arba visai pranyko. Stambūs  korpusiniai baldai šiuolaikiniam interjere užleidžia vietą smulkesniems baldams, pavyzdžiui, leojar.lt korpusinės sekcijos, komodos, spintelės, indaujos, knygų lentynos, TV, kavos ir žurnaliniai staliukai.

Koks korpusinių sekcijų privalumas?

Didžiausias privalumas yra tas, jog kiekvienas sekcijos baldas yra suderintas tarpusavyje. Jeigu matote, jog jūsų erdvė per maža norimai sekcijai, visada galite kažką nuimti ir susikomplektuoti pagal savo poreikius ir erdvę. Jeigu ieškote sekcijos mažai erdvei patartina rinktis mažiau atvirų lentynų ir daugiau koncentruotis į uždaras spinteles. Taip erdvė atrodys mažiau  apkrauta, tvarkingesnė. Taip pat pamirškite krištolo indus, matomus pro stiklą. Dabar jų vietą užima skoningi, šiuolaikški indai ir aksesuarai. Taigi didelę sekcijų vietą užima minimalistinės, funkcionalios su televizoriaus staliuku ir keletom lentynom.

Moduliniai korpusiniai baldai

Moduliniai korpusiniai baldai gali keisti savo formą, prisitaikydami prie bet kurios būsto erdvės. Jie taip pat leidžia geriau išnaudoti ir pačią erdvę, jos neapkraunant. Galima juos išskirstyti į kelias skirtingas zonas, priderinti ir klasikinę sekciją ar medinį stalą.

Koks turi būti svetainės interjeras?

Svetainės interjeras turi būti ne tik jaukus ir funkcionalus, bet ir atitinkantis mūsų gyvenimo pomėgius.

Pirma- įvertinkite svetainės funkcijas. Apgalvokite, kiek žmonių sedės ant svetainės minkštos dalies ir ką jie norės matyti priešais save- televizorių, židinį ar vaizdą pro langą.

Antra- apgalvokite stilistiką. Tai gali būti klasika, moderni klasika, modernas, minimalizmas.

Trečia- pasirinkite grindų dangą, nes grindys yra sunkiai pakeičiamos ir reikšmingas dalykas.

Ketvirta- apgalvokite apšvietimo poreikius. Apšvietimas lems daugybę dalykų, pradedant funkcionalumu, baigiant estetika ir fiziniu komfortu.

Penkta- pasirinkite lubų sprendimą bei dekorą. Jie turėtų atitikti jūsų pasirinktą stilistiką.

Šešta- planuokite svetainės erdvei pasirinktus objektus ir detales. Tai baldai, židinys, paveikslai ir visa kita.