Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos
joga

Alternatyviai medicinai priskiriami visi terapiniai metodai, kurie netaikomi kaip tradicinis  gydymas. Gydymas, taikomas vietoj tradicinio, siejamas su alternatyviaja medicina. Kai kurie medicinos metodai yra pagrįstai laikomi alternatyviosios veiksmingais gydant tam tikrus sveikatos negalavimus. Pavyzdžiui, osteopadija, chiropraktika ir akupunktūra laikomos veiksmingomis gydant tam tikrus nugaros skausmus. Tėvai dažnai imasi alternatyvių priemonių kovodami su lėtinėmis ar užsitęsusiomis vaikų ligomis.

Depresijos įveikimas

Depresiją savaimee įveikia tik nedaugelis žmonių,  paprastai ligoniams reikalingas gydymas. Daugelis sergančiųjų depresija gali būti gydomi ir sugeba vėl normaliai dibti, atlikti namų ruošos darbus. Be gydymo depresija gali trukti ilgus mėnesius ar netgi metus. Depresijos veiksnių yra daug- disbalanso atsiradimą gali paskatinti genai, stresą sukeliantys įvykiai, vaistai.

Kaip padėti sergančiam depresija?

Padėti gali išklausymas ir pagalba sergančiajam atliekant namų ruošos darbus. Sergantysis depresija gali neturėti tiek energijos, taigi, smulkių darbelių atlikimas už jį ir namų ruoša gali jam padėti. Išklausykite, kai žmogus nori kalbėti. Jei padėsit jam  išsikalbėti, jis gali pasijusti geriau ir noriau tęs gydymą. Tačiau švelniai pasakykite, kad ne viskas yra blogai, parodykite viltį. Pasiūlykite sergančiam nuveikti ką nors su jumis- eiti pasivaikščioti, apsilankykite  kino teatre. Paklauskite, kaip galėtumete padėti kasdieniniame gyvenime. Galėtumete nudirbti namų ruošos darbą, nupjauti žolę, nuvežti vaikus į mokyklą ar atlikti kokius kitokius darbelius.

Meditacijos nauda sveikatai

Stresas yra nuolatinis daugelio žmonių palydovas, kuris neigiamai veikia žmogaus  sveikatą, todėl kovoti su stresu būtina, jeigu norite išlikti sveiki ir gyventi ilgai. Meditacija yra vienas geriausių  būdų, padedančių įveikti stresą. Medituodami sumažinsite širdžiai tenkantį krūvį, pagreitinsite medžiagų apykaitą, sumažinsite kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujyje. Medituoti patariama žmonėms kuriuos kamuoja nuotaikos svyravimai, irzlumas ir depresija. Pirmą kartą užsiimti meditacija gali būti kiek keista, tačiau veliau šią veiklą paversite savo kasdieniniu įpročiu. Stresas darbe, namuose, asmeniniame gyvenime neleidžia jums jaustis laimingais ir net trumpina jūsų gyvenimą. Tad skirkite vos keletą minučių meditacijai ir atgausite dvasinę ramybę.