Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Svajojate apie mažus stebuklus, kurie apverstų gyvenimą aukštyn kojom? Kai kuriems žmonėms jų pasitaiko tiek daug, jog jie pradeda kliautis vien lemtimi. Komedija „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ (angl. „She’s Funny That Way“) į vieną kamuolį suvels šitiek likimo siūlų, kad neliks nieko kito, kaip tik patikėti jog atsitiktinumų nebūna.

Paskutinių Woody Alleno filmų lengvumo ir komizmo įkvėpta juosta „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ Holivudo klasiką dekupuoja geriausiomis šiuolaikinių komedijų puošmenomis. Netikėtų situacijų ir dygliuotų dialogų filmas gali pasigirti ne vien tokiomis žvaigždėmis, kaip Jennifer Aniston ir Owenas Wilsonas. Brodvėjuje niekada nežinai, kuomet pro duris įžengs pats Quentinas Tarantino. Neįtikėtina, bet šioje kino juostoje jis tikrai pasirodys.

„Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“
„Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“

Keistus gerbėjus lengvai pritraukianti Izabelė (aktorė Imogen Poots) norėtų būti įkvepiančia mūza, tačiau dirba mergina pagal iškvietimą. Ji svajoja tapti aktore ir vieną dieną atsiduria labai arti šios galimybės. Jos klientu tampa neįprastų polinkių turintis Brodvėjaus režisierius Albertas (Owenas Wilsonas). Jis mėgsta keisti moterų likimus pasiūlydamas joms apvalią pinigų sumą, mainais į tai, jei šios atsisakys dabartinio gyvenimo ir pradės siekti savo svajonės.

Netikėtai pasibaigęs vienos nakties nuotykis naujai perdažo ne tik Izabelės kasdienybę. Po lemtingo susitikimo kylantis sąmyšis, skandalai, nesusipratimai ir pačios absurdiškiausios situacijos įtraukia vis daugiau vyrų ir moterų. Atsivėrus naujoms galimybėms merginos dėmesio siekia visas būrys gerbėjų ir tuo natūraliai tampa nepatenkintos Izabelės konkurentės, o režisierius Albertas niekaip negali išsisukti nei nuo šio, nei nuo kitų savo slaptų pasimatymų padarinių.

Venecijos filmų festivalyje pristatyta juosta „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ žada lengvą ir netikėtumų kupiną paprastos merginos kruizą link raudonojo kilimo ir šlovės jūros. Pakeliauti šiuo taku Lietuvos kinuose galėsime nuo 2015 metų birželio 5 dienos.

KAIP TAPTI ŽVAIGŽDE BRODVĖJUJE (She’s Funny That Way)
FILMO PREMJERA LIETUVOJE: 2015.06.05
REŽISIERIUS: Peter Bogdanovich
VAIDINA: Jennifer Aniston (serialas „Draugai“, „Pasodinsiu savo eks“, „Kaip atsikratyti boso?“), Owen Wilson („Vidurnaktis Paryžiuje“, „Naktis muziejuje. Kapo paslaptis“), Imogen Poots („Ištroškę greičio“, „Ilgas kelias žemyn“, „28 savaitės po“), Will Forte („Nebrendylos 2“), Quentin Tarantino („Istrukes Dzango“) ir daugelis kitų.
ŽANRAS: komedija
ŠALIS: JAV

ANONSAS (lietuviški subtitrai):

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija
www.gpi.lt

Leave comment