Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Pasibaigus rudens darbams ūkininki skaičiuoja pelną, perka naujus prabangius visureigius ir tokiu metu dažniausia jie skrenda į šiltus kraštus pailsėti. Kadangi to daryti dabar negalima dėl karantino, belieka tik tvarkytis savo ūkyje, remontuoti sugedusią techniką ir ruoštis naujam sezonui. Tuo pačiu tai yra puiki proga pagalvoti apie įrankius kurie padės nudirbti darbus, padės apsisaugoti nuo nuostolių dingus elektrai, vienas iš jų yra elektros generatorius. Jei dar tokio neturite, susipažinkite su informacija pagal ką reikia rinktis elektros generatorių.

Ūkiuose generatorius yra būtinas jei norite darbuotis tuomet kai dingsta elektra tam kad galėtumėte netrukdomai tiekti energiją žemės ūkio mašinoms, gamybos linijoms, pastatams ir gyvūliams prižiūrėti. Darudimo išmokos yra gerai, tačiau protingesnis sprendimas – turėti savo išteklius ir operatyviai reaguoti į atsiradusias rizikas. technobaltic.lt siūlo galingus elektros generatorius varomus benzinu ir dyzelinu. 

Auginantiems daržoves ūkininkams svarbiausia šiltnamiuose užtikrinti gerą ventiliaciją, vandens tiekimą ir apšvietimą. Auginantys naminius paukščius ir gyvūlius susiduria su kitomis problemomis. Kokį elektros generatorių pasirinkti priklauso nuo jūsų veiklos specifikos. Taip pt svrbu kiek esate priklausomas nuo elektros tiekimo ir kiek valandų galite išbūti be elektros. Vieniems pusdienis yra gana toleruotinas, tačiau daugumai ūkininų pragaištingas. Net jeigu ir pasirinksitę naudotą generatorių tai bus geriau negu neturėti išvis jokio. Elektros generatoriių reikia rinktis labai tiksliai. Svarbu apskaičiuoti koks elektros maksimalus poreikis galėt būti reikalingas piko metu. Nuo poreikio reikia apsispręsti ar jums reikia dvifazio ar trifazio generatoriaus. Nuo kuro talpos priklauso kiek valandų  generatorius galės dirbti iki užpylimo. Įtampos valdymo sistema beveik visuose šiuolaikiniuose generatoriuose yra automatinė.

Investuoti į super galingas ir sudėtingas sistemas, deja gali tik didžiausi augintojai ir ūkiai, tuo labiau kad ir pagal praeities įvykius galite numatyti kiek kartų per metus jūsų objekte dingsta elektra ir per kiek laiko gedimai sutaisomi. Nedidelėms reikmėms pakaks ir 50 kW generatoriaus tačiau dideliems augalininkystės ir gyvūlininkystės ūkiams reikalingi 1000-4000 kW generatoriai. Pagrinde naudojami dyzeliniai agregatai.