Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Administracinio pobūdžio specialybės buvo ir išlieka populiarios visais laikais. Sekretorius, apskaitininkas, administratorius yra ne tik dažnai pasirenkamos studijų kryptys, bet ir turinčios paklausą specialybės. Pasvarstykime, kodėl verta rinktis šią profesiją.

  • Fiziškai nesunkus darbas

Pirmiausia, šią profesiją verta rinktis tiems, kas nenori dirbti fizinio darbo arba fizinis darbas nerekomenduojamas dėl sveikatos. Administratoriaus darbas yra sėdimas, todėl itin tinka stipria sveikata negalintiems pasigirti žmonėms.

  • Bendravimas su žmonėmis

Administratoriaus darbas neatsiejamas nuo komunikacijos su klientais, kitais įmonės darbuotojais ir vadovais. Tad šios pareigos ypač mėgstamos linkusiems bendrauti, komunikabiliems žmonėms.

  • Gerai apmokamas darbas

Suprantama, kad administratoriaus atlyginimas priklauso nuo keletos rodiklių ir kiekvienoje įmonėje gali būti skirtingas. Jis priklauso nuo darbo apimties, darbo laiko, įmonės galimybių ir pan. Tačiau bet kuriuo atveju administratoriaus atlyginimas dažniausiai bus daugiau nei minimalus, o taip pat dažnai įmonės vadovai šias pareigas užimančius darbuotojus skatina priedais ir premijomis už gerus darbo rezultatus.

  • Perspektyvos pakilti pareigose

Administratorius dažnai vadinamas  vadovo dešiniaja ranka. Administratoriaus atliktos užduotys, darbo kokybė ir geri rezultatai visuomet žinomi įmonės vadovui. Tad administratoriaus pareigas užimantis darbuotojas turi puikias perspektyvas būti perkeltas į aukštesnes pareigas, tokias kaip direktoriaus pavaduotojas, įmonės padalinio ar skyriaus vadovas ar pan.

  • Dalis įmonės veido

Kadangi administratorius betarpiškai bendrauja su klientais, užsakovais ir partneriais, jis yra dalis įmonės veido. Įmonės reprezentacijos funkcija ypač patinka tiems, kurie mėgsta būti dėmesio centre, vertina prestižą ir įvaizdžio kūrimo procesą.

Dėl šių privalumų administratoriaus profesija yra viena iš geriausiai vertinamų specialybių. Šios srities specialistai taip pat pakankamai lengvai randa darbą. Juk administratorius reikalingas praktiškai kiekvienoje įmonėje.