Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

odontologai

Renkantis odontologijos kliniką, dažniausiai pasirenkame pagal artimųjų, draugų rekomendacijas arba tiesiog ieškodami informacijos internete. Didesnę kliniką patariama rinktis, jei prireikia sudėtingo gydymo: protezuoti, atlikti dantų implantaciją, sudėtingą kelių dantų estetinį plombavimą, chirurginės operacijos ir pan. Pasirinkus kliniką, turinčią visų odotologijos sričių specialistus ir visą reikiamą įrangą, sutaupoma nemažai laiko, o tos pačios klinikos gydytojams bendradarbiaujant ir komunikuojant pasiekiama kur kas geresnių rezultatų. Renkantis odontologijos kliniką labai svarbi gydytojų kvalifikacija, įgyta patirtis, kompentencija, gydytojo specializacija tam tikroje srityje. Odotologijos mokslas tobulėja, o tinkamą modernimis inovacijomis grįstą gydymą skirti gali tik nuolat tobulėjantis savo srities odontologas. Daugelis šiuolaikiškos odontologijos klinikų- jaukios, gražios, tvarkingos, kiekvieną pacientą pasitinka malonios administratorės, o laukimo nerimą mažina raminanti muzika. Todėl besirenkant kliniką reikėtų atkreipti dėmesį ir į klinikos aplinką, mikroklimatą joje.

Ar dažnai pacientai jaučia baimę?

Pacientai neretai jaučia baimę pas odontologus. Daugeliui atmintyje iškyla senųjų  poliklinikų tamsūs koridoriai, slogi aplinka ir šaižūs  senos aparatūros skleidžiami garsai. Labai dažnai po nemalonių ar skausmingų procedūrų pacientai, ypač mažieji vengia  lankytis odontologijos klinikose, todėl ne mažiau svarbios- asmeninės gydytojo odontologo savybės: kruopštumas, sąžiningumas, nuoširdumas ir pan.

Kas tai yra dantų implantacija?

Danties implantacija-  šiuolaikiškas netektų dantų atstatymo būdas danties implantas Vilniuje, kai į žandikaulio kaulą įstatomas danties implantas, prie jo fiksuojamas danties protezas. Protezavimas dantų implantais atliekamas keliais etapais: Pirmiausia įsriegiamas šaknies formos dantų implantas, o po 3-6 mėn. atliekamas protezavimas. Jei implantai bus tinkamai prižiūrimi, tarnaus visą gyvenimą.

Kada nustatomos  paslaugų kainos?

Paslaugų kainos nustatomos individualiai pirminės apžiūros ir konsultacijos metu. Tuomet įvertinama bendra paciento būkė ir diagnozuojama ką reikėtų tvarkyti, sudaromas gydymo planas ir įvertinama paslaugų kaina. Odoontologijos klinikose dažnai gydosi iš užsienio į Lietuvą atostogų grįžę pacientai, kurie čia gauna aukštos kokybės paslaugas, o sumokama kaina yra ženkliai mažesnė. Atliekant didesnės apimties implantavimo darbus, sutaupoma gana nemažai pinigų.