Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos
vestuvės

Vestuvės yra viena gražiausių asmeninių švenčių, o jas be abejonės norisi švęsti ne tik su pačiais artimiausiais žmonėmis, bet ir ypatingoje aplinkoje. Kaimo turizmo sodybos yra viena populiariausių vietų, kuriose švenčiamos sutuoktuvės. Kaip išsirinkti geriausią pasiūlymą?

Nuo ko pradėti paieškas?

Vestuvių planavimas yra gan sudėtingas procesas, tačiau kartu tai ir smagi šios šventės dalis. Vienas svarbiausių klausimų yra susijęs su tuo, kur švęsti šią gražią ir svarbią asmeninę šventę. Renkantis vietą galimi bent du scenarijai: jūs turite mėgiamą vietą ir šventės datą derinate būtent su sodybos ar kitos erdvės užimtumu. Antras atvejis – esate griežtai suplanavę datą ir renkatės iš tų variantų, kurie yra neužimti ir atitinka Jūsų poreikius.

Abu minėtieji būdai išsirinkti sodybą yra galimi, tačiau reikia pripažinti, jog paklausiaųsių vietų užimtumas išties didelis ir pasitaiko atvejų, kai sodybą reikia rezervuoti net prieš metus ar dar anksčiau. Sodybos Klaipėdos rajone, prie Kauno, Vilniaus ar kitų didmiesčių yra populiarios ne tik vasaros metu, tad konkurencija dėl patogiausių datų užverda didelė. Pajūrį paminėjome pirmiausiai, nes pastaruoju metu galima pastebėti, jog vis dažniau jaunavedžių renkasi tuoktuves vakarų Lietuvoje. Todėl svarbu įvertinti nemažai kriterijų ir įvertinti savo poreikius bei galimybes.

Keletas naudingų patarimų

Vienas iš pagrindinių patarimų yra neapsiriboti tam tikra data. Jei norite sutaupyti, esate numatę konkrečią vietą ir norite švęsti tik ten, bet ji užimta, tuomet paklauskite dėl galimybes ją išsinuomoti, pavyzdžiui, ketvirtadienį. Jei švęsite savaitės pradžioje, šventė tikrai kainuos pigiau, o svečiai, kurie išties norės dalyvauti Jūsų šeimos šventėje, tikrai ras galimybių ir darbo dieną atvykti pabūti su Jumis.

Tačiau logistikos klausimus įvertinti svarbu ir derėtų atsižvelgti į tai, ar patogu draugams ir artimiesiems atvykti, ar jie turės galimybę nakvoti. Gali atsirasti ir tokių, kurie norės atvykti su naminiais gyvūnais, tad būtinai pasidomėkite, ar tokia galimybė yra. Renkantis sodybą taip pat svarbu pasidomėti, kokias papildomas paslaugas siūlo jos savininkai. Gali nutikti taip, kad nuomodamiesi sodybą gausite daug papildomų pasiūlymų vykdyti įvairias veiklas ir tai gali tapti Jūsų vestuvių dalimi ar net pagrindine tema. Svarbiausia yra klausti, domėtis ir bendrauti su sodybos šeimininkais, kurie visada nusiteikę būti svetingi, o kartais net yra pasirengę pasidalinti idėjomis apie vestuvių šventės eigą ar kitas svarbias šios šventės detales.