Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos
interjeras

Interjeras labai svarbus kiekvienų namų šeimininkams. Visiškai nesvarbu, ar įsirenginėjate naujos statybos būstą, ar norite atnaujinti senuosius namus, interjero klausimas visuomet tampa pagrindiniu. Juk visiems norisi sukurti namuose tokią aplinką, kuri džiugintų ne tik akis, bet ir širdį. Klasikos mėgėjai suka galvą kaip sukurti šio stiliaus dvelksmą. Tuo tarpu modernizmo gerbėjai drąsiai renkasi ryškius spalvų derinius ir netradicines detales. Kuriant bet kurio stiliaus interjerą labai svarbu yra visuma, kuria sudaro atskiros detalės. Štai svarbiausi vidaus interjero elementai:

  • Baldai

Baldai yra bene pagrindinė detalė, kurios pagalba kuriamas interjeras. Norintys klasikos renkasi klasikinio dizaino baldus.  Siekiantys atkurti unikalią tam tikro laikotarpio dvasią savo namus puošia antikvariniais baldais. O norintys keliauti koja kojon su naujausiomis interjero tendencijomis savo namų interjerą kuria su modernių baldų technologomis.

  • Vidaus durys

Vidaus durims dažnai suteikiama mažai dėmesio kuriant namų interjerą. Ir visiškai be reikalo. Nors durų paskirtis yra visiškai kita – atskirti vienas patalpas nuo kitų, tačiau šią namų detalę galima puikiai išnaudoti ir kuriant interjerą. Modernų namų dizainą tikrai papildys modernaus stiliaus dažytos vidaus durys. O išskirtinumo namams suteiks stiklo durys. Platus faneruotų, MDF, skandinaviško stiliaus, stiklo, bei daugybės kitų vidaus durų pasirinkimas jūsų laukia namų apdailos centro internetinėje svetainėje unideco.lt.

  • Spalvos

Spalvų paletė – viena pagrindinių interjero kūrimo priemonių. Spalvos juk namuose mus lydi visur, pradedant sienomis, lubomis, baigiant smulkiomis interjero detalėmis, tokiomis kaip laikrodis ar šviestuvas. Spalvų gamą patariama rinktis atsižvelgiant ir į patalpos paskirtį. Poilsio kambariams labiau tinkami pasteliniai, šviesūs atspalviai. Tuo tarpu svetainei, ypač jei siekiama modernaus interjero, galima nepabijoti ir ryškesnių atspalvių.