Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Dauguma vairuotojų sutiks, kad automobiliui reikia ne mažai priežiūros. Čia nepakanka tik pasikeisti padangas atėjus laikui ar susirūpinti automobilio būkle tik tada, kai gedimai tampa akivaizdūs. Viena iš smulkių, tačiau reikšmingų automobilio dalių yra valytuvai. Kada reikia juos keisti? Aptarkime požymius, kurie praneša, kad laikas pasirūpinti naujais valytuvais.

  • Cypimas valymo metu

Garsą, kai valant automobilio stiklą girdimas cypimas, esa girdėję tikriausiai daugelis. Tačiau ne visi žino, kad tai pirmasis netinkamo valytuvų veikimo požymis. Nesvarbu, ar lietaus metu, ar tiesiog norint nuvalyti dulkes nuo stiklo, valytuvai visuomet turi veikti be garso. Jei taip nėra, žinokite, kad pats laikas keisti valytuvus.

  • Prastai nuvalomas stiklas

Susirūpinkite, jei net ir naudojant kokybišką skystį stiklams, po valymo stiklas lieka ne visiškai švarus. Tai taip pat požymis, kad valytuvai netinkamai atlieka savo paskirtį. Beje, ir vos pakeitę valytuvus naujais, galite pastebėti, kad stiklas nėra visiškai nuvalomas. Tuomet tai jau ne sugedusių, bet nekokybiškų valytuvų problema. Tad norint to išvengti, rinkitės tik aukštos kokybės valytuvus. Pastaruoju metu šioje srityje labai populiarūs berėmiai bosch valytuvai, kurie idealiai nuvalo tiek drėgną, tiek sausą stiklą, pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku ir kitais privalumais.

  • Ant stiklo matomi smulkūs įbrėžimai

Tai netinkamai veikiančių arba nekokybiškų valytuvų pasekmė, galinti sukelti ne mažai problemų. Atsiradus smulkiems įbrėžimams ir vis dar valant stiklus valytuvais, kurie braižo stiklo paviršių, rizikuojate, kad šie įbrėžimai pavirs rimtesniais įskilimais stikle. O jau tuomet teks atlikti stiklo remontą arba jį keisti.

Pastebėję nors vieną iš šių požymių, nedelskite, o keiskite valytuvus naujais. Antraip, ne tik nukenčia jūsų transporto priemonė, bet ir jūsų komforto bei saugumo jausmas kelyje.